Advert
Advert
Advert

Fakıbaba, STK'ların Bayan Temsilcileriyle Buluştu

Fakıbaba, STK'ların Bayan Temsilcileriyle Buluştu
Fakıbaba, STK'ların Bayan Temsilcileriyle Buluştu

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Belediyesi Kadın ve Çocuk Koordinasyon Merkezi’nce Abide Park AVM’de düzenlenen toplantıda, Urfa’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları(STK)’nın bayan temsilcileriyle bir araya geldi.      

     Şanlıurfa Belediyesi olarak özellikle bayanlara ve çocuklara yönelik yürütülen hizmetler hakkında STK temsilcilerine önemli bilgiler aktaran Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

    Eşi Gül Fakıbaba, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Palalıoğlu, Kadın ve Çocuk Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Nihal Atilla ve YG 21 Kadın Meclisi Başkanı Şeref Nur Alpan ile birlikte STK’ların bayan temsilcilerini dinleyen Belediye Başkanı Fakıbaba, bundan sonraki süreçte yapılması gereken projeleri tartıştı.

    Şanlıurfa Belediyesi bünyesinde hizmet gösteren Kadın ve Gençlik Destek Merkezleri ile El Sanatları Merkezlerinin sayıca artırılacağına değinen Başkan Fakıbaba, “Şanlıurfa’da kadınlarımızın istihdamını artırmak amacıyla birçok mahallede hizmete açtığımız Kadın Destek Merkezlerimiz ve El Sanatları Merkezleri kadınlarımızın toplumdaki sosyal statülerini artırmıştır. Önümüzdeki aylarda bu merkezlerin sayıca artırılması için elimizden geleni yapıyoruz. Yerel yönetimleri STK’ların desteğiyle idare etme yönündeki kararlılığımız sürüyor. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bu tür toplantılarımızı belirlenen takvimlerde gerçekleştirmeyi planlıyoruz.” dedi.

   Toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden STK’ların bayan temsilcileri, her platformda Urfalı bayanlara büyük önem veren Belediye Başkanı Fakıbaba ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!