Advert
Advert
Advert

FAKIBABA SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ahmet Eşref Fakıbaba, seçim çalışmalarını sürdürürken geçirdiği trafik kazası sonucu bir süre hastanede yattı. hastaneden çıkar çıkmaz seçim çalışmalarını sürdüren Fakıbaba seçim bürosunda vatandaşlarla biraraya geldi.

FAKIBABA SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
FAKIBABA SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Ahmet Eşref Fakıbaba seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Ahmet Eşref Fakıbaba geçirdiği trafik kazasının ardından taburcu olur olmaz seçim çalışmalarına başladı. Gün boyu sahada esnaf ve vatandaşları ziyaret eden mahalle mahalle gezen Ahmet Eşref Fakıbaba gece saatlerinde ise Seçim Bürosunda vatandaşlarla bir araya geliyor. Burada da vatandaşlarla görüşen Fakıbaba, 1 Kasım Seçimlerinin önemine değiniyor.
Seçmenlerden destek isteyen Fakıbaba Urfa’nın hizmetkarı olarak çalışmaktan büyük bir mutluluk duyacağını söyledi. Seçmenlere hitaben bir konuşma yapan Ahmet Eşref Fakıbaba “Şanlıurfa’ya şerefle namusla en iyi şekilde hizmet edeceğim.  Şimdi bazıları diyor ki barış barış barış biz kimse ile kavgalı değiliz ki.  Burada çok değerli Kürt’ü, Türk’ü, Arap’ı  ile beraberiz Kürt’ü, Türk’ü, Arap’ın mutluluğu için canımı veririm. Bakın ortada şiddet olmayacak, ortada adam öldürme olmayacak, ortada terör olmayacak. İnsanca oturacağız konuşacağız ”ifadelerini kullandı.  Kürt halkını temsil ettiğini iddia eden partilerin zorla sorun varmış gibi yaptığını söyleyen Fakıbaba “Huzur ortamını bozmayın sevgi saygı ile yaşayalım” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!