Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Fakıbaba; Makine ve Araç Parkımızı Yüzde 400 Artırdık

Fakıbaba; Makine ve Araç Parkımızı Yüzde 400 Artırdık

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, halka daha iyi bir hizmet sunabilmek amacıyla her geçen gün makine ve araç parkını yenilediklerini ve zenginleştirdiklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2012 Perşembe 15:30
Fakıbaba; Makine ve Araç Parkımızı Yüzde 400 Artırdık


Zabıta Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere 2 adet minibüs, İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere 1 adet binek, 1 adet kamyonet olmak üzere toplam 4 aracı, Belediye Merkez Binası önünde inceleyen Belediye Başkanı Fakıbaba, göreve geldikleri günden bu yana makine ve araç parkını güçlendirdiklerini belirterek, araç sayısında %400’lük bir artış yaşandığını kaydetti.

Fakıbaba “Bugünde makine parkımıza 4 yeni araç daha kazandırdık, bunun mutluluğu içersindeyiz. 2 adet aracımız Zabıta Müdürlüğü’ne, 1 adet aracımız İtfaiye Müdürlüğüne diğeri ise araç tankımız. Araçlarımıza toplam 260 Bin TL ödedik” dedi.

Makine ve araç parkı açısından 2004 öncesi ile 2012 yılında gelinen nokta arasında kıyaslama yapan Fakıbaba, bu kapsamda “Nereden Nereye Gelindiğine” dikkat çekti.

Fakıbaba, “Göreve geldiğimizde belediyemizin toplam araç sayısı 104 idi. Bugün itibariyle kiralık araç filomuzla birlikte 400’e yakın aracımız mevcut. Bunların içersinde otobüslerimiz var, havuz sistemiyle çalışan kiralık araçlarımız var, iş makinelerimiz var, itfaiye araçlarımız var yani belediyenin nereden nereye geldiği açıkça ortadadır. Araç sayımızda %400 bir artış yaşanmıştır. Her geçen gün araç ve makine parkını yeniliyoruz. Amacımız Büyükşehir olmaya hazırlanan kentimizi bu hedefe yakışır bir şekilde hazırlamaktır” dedi.

Şanlıurfa Belediyesi makine arac parki ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com