Advert
Advert
Advert

Fakıbaba Mahalleleri Gezdi.

Fakıbaba Mahalleleri Gezdi.
Fakıbaba Mahalleleri Gezdi.

 

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, halkın yerel yönetimlere katılımlarını sağlamak, mahalle sorunlarını yerinde görmek ve çözüm üretmek amacıyla günlük programında sürekli yer verdiği mahalle gezilerine devam ediyor.

Haftanın her günü, sabah saatlerinde belirli bir program dahilinde belirlenen birden fazla mahalleyi, belediye birim amirleriyle birlikte gezen Belediye Başkanı Fakıbaba, gezdiği mahallelerin sorunlarını yerinde görerek, anında çözüm üretilmesini sağlıyor.

Önce M.Akif Ersoy Mahallesi’ni ardından Selehattin Eyyübi, Yenişehir ve Yeşildirek Mahalleleri’ni gezen Belediye Başkanı Fakıbaba’ya gezi sırasında Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan, Zabıta Müdürü M. Burak Küçük, Park ve Bahçeler Müdürü İmam Katı, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Palalıoğlu, Müdür Yardımcısı Ekrem Temizbaş ve diğer birim sorumluları eşlik etti.

Geziler sırasında halkın sorunlarını dinleyen Başkan Fakıbaba, mahallede tespit edilen olumsuzlukların giderilmesi hususunda ise ilgili birimlere talimat verdi.

VATANDAŞTAN FAKIBABA’YA KAHVE İKRAMI

Yürütülen belediyecilik hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren M.Akif Ersoy Mahallesi sakinlerinden Necmi Dusak, Belediye Başkanı Fakıbaba ve ekibine ayaküstü kahve ikramında bulundu.

Vatandaştan gelen ikramı geri çevirmeyen Belediye Başkanı Fakıbaba, mahalle gezisine bir süre ara vererek, ekibiyle birlikte kahve içti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ali mısır     2014-09-03 sorum şu hangi müslümanlarla "Yeni bin yıl İslam Altın çağı olacaktır."
halil akgöbek     2014-09-03 İngiltere Sömürgeler Bakanı ogün dedikleri aynen gerçekleşti. ve halen devam ediyor. kendimizi avutmayalım
HÜSEYİN     2014-09-03 ÇOK GÜZEL BİR ANALİZ. ALLAH RAZI OLSUN. AYDINLANDIM DOĞRUSU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fakıbaba açıkladı: Tarım liseleri ve üniversiteleri kurulacak
Fakıbaba açıkladı: Tarım liseleri ve üniversiteleri kurulacak
Hattat Behçet Arabi'nin Mezarının hali içler acısı
Hattat Behçet Arabi'nin Mezarının hali içler acısı