Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Fakıbaba Mahalleleri Gezdi.

Fakıbaba Mahalleleri Gezdi.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2010 Çarşamba 21:01
Fakıbaba Mahalleleri Gezdi.

 

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, halkın yerel yönetimlere katılımlarını sağlamak, mahalle sorunlarını yerinde görmek ve çözüm üretmek amacıyla günlük programında sürekli yer verdiği mahalle gezilerine devam ediyor.

Haftanın her günü, sabah saatlerinde belirli bir program dahilinde belirlenen birden fazla mahalleyi, belediye birim amirleriyle birlikte gezen Belediye Başkanı Fakıbaba, gezdiği mahallelerin sorunlarını yerinde görerek, anında çözüm üretilmesini sağlıyor.

Önce M.Akif Ersoy Mahallesi’ni ardından Selehattin Eyyübi, Yenişehir ve Yeşildirek Mahalleleri’ni gezen Belediye Başkanı Fakıbaba’ya gezi sırasında Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan, Zabıta Müdürü M. Burak Küçük, Park ve Bahçeler Müdürü İmam Katı, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Palalıoğlu, Müdür Yardımcısı Ekrem Temizbaş ve diğer birim sorumluları eşlik etti.

Geziler sırasında halkın sorunlarını dinleyen Başkan Fakıbaba, mahallede tespit edilen olumsuzlukların giderilmesi hususunda ise ilgili birimlere talimat verdi.

VATANDAŞTAN FAKIBABA’YA KAHVE İKRAMI

Yürütülen belediyecilik hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren M.Akif Ersoy Mahallesi sakinlerinden Necmi Dusak, Belediye Başkanı Fakıbaba ve ekibine ayaküstü kahve ikramında bulundu.

Vatandaştan gelen ikramı geri çevirmeyen Belediye Başkanı Fakıbaba, mahalle gezisine bir süre ara vererek, ekibiyle birlikte kahve içti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com