Advert
Advert
Advert

Fakıbaba Görev Yaptığı Hastanede Bakın ne Dedi-VİDEO

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba "Belediye Başkanı” olmadan önce uzun yıllar boyunca “Başhekimlik” görevi yaptığı hastanede asla unutamayacağı birçok anısının olduğunu söyledi.

Fakıbaba Görev Yaptığı Hastanede Bakın ne Dedi-VİDEO
Fakıbaba Görev Yaptığı Hastanede Bakın ne Dedi-VİDEO
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret ederek, karanfil dağıttı.
“Belediye Başkanı” olmadan önce uzun yıllar boyunca “Başhekimlik” görevi yaptığı hastanede asla unutamayacağı birçok anısının yer aldığını belirten Fakıbaba, “Hastaları birer birer ziyaret edip onlara karanfil dağıtmaktan çok mutluyum. Bu hastanenin yer köşesinde ayrı bir anımız var. Ancak Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nin başhekimi ve personelini tebrik ediyorum. Hastane oldukça temiz. Personelleri güleryüzlü. Göreve geldiğim günden bu yana rutin olarak gerçekleştirmeyi planladığımız ziyaretin birisini yapıyoruz. Odalarda, koridorlarda ve bahçede karşılaştığımız hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet edip onlara geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum” dedi.
Başkan Fakıbaba’yı bir anda karşılarında görünce şaşıran hasta, hasta yakınları ve çalışanlar, hem çiçek için hem de ziyaret etmelerinden dolayı Fakıbaba ve beraberindekilere teşekkür ettiler.
Hastanede bulunan bütün odaları gezerek hastaları ziyaret eden Belediye Başkanı Fakıbaba, hastalara karanfil dağıttı.


Fakıbaba HAstalara karanfil dağıttı ile balikligol_com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…
Erdoğan'dan sert açıklama:
Erdoğan'dan sert açıklama: "Racon kesilecekse bizzat ben keserim!"