Advert
Advert
Advert

Fakıbaba geziyor

Tarihi Kentler Birliği"nce organize edilen 'Balkan Ülkeleri Kültürel ve Teknik İnceleme Gezisi”ne katılıp, kente dönen Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, kent merkezinde yürütülen çalışmaları denetledi.

Fakıbaba geziyor
Fakıbaba geziyor
Bosna-Hersek, Makedonya, Sırbistan gibi Balkan ülkelerini kapsayan “Kültürel ve Teknik İnceleme Gezisi” çerçevesinde; Üsküp, Ohrid, Kotor, Budva, Dubrovnik, Mostar ve Saraybosna şehirlerini kapsayan eğitim ve araştırma gezisinin ardından geçtiğimiz gün kente dönen Belediye Başkanı Fakıbaba kentin Refahiye Mahallesini gezdi ve ardından ŞUTİM(Şanlıurfa Ticaret Merkezi)’de incelemelerde bulundu.
Balkan ülkelerine yönelik olarak gerçekleştirilen gezi programının kendileri için faydalı bir gezi olduğunu ifade eden Fakıbaba, "Tarihi ve kültürel mirasın korunması, yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması amacıyla Tarihi Kentler Birliği’nce düzenlenen gezide yurt dışındaki tarihi dokuya sahip kentleri yerinde görme şansı yakaladık" dedi.
Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’ya gezi sırasında Belediye Meclis Üyesi aynı zamanda Tarihi Kentler Birliği Üyesi Halil Kaya’da eşlik etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!