Reklamı Geç
Advert
Advert

Fakıbaba, Genç Şampiyonları tebrik etti

Fakıbaba, Genç Şampiyonları tebrik etti
Fakıbaba, Genç Şampiyonları tebrik etti

 

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, bölge şampiyonu olan Özel Çağlayan İlköğretim Okulu Yıldızlar Basketbol Takımını tebrik etti

     Adana’da yapılan ilköğretim okulları yıldızlar kategorisi basketbol turnuvasında şampiyon olan Özel Çağlayan İlköğretim Okulu öğrencilerini makamında kabul eden Başkan Fakıbaba, genç şampiyonları tebrik ederek sporculara çeşitli hediyeler verdi.

      İlköğretim okullararası yıldızlar kategorisi basketbol turnuvasının Adana’daki bölge müsabakasında şampiyon olan Özel Çağlayan İlköğretim Okulu Yıldızlar Basketbol Takımı, Okul Müdürü Mustafa Taylan, Beden Eğitimi Öğretmeni Ömer Faruk Akyürek ve Eczacı Necati Satıcı ile Başkan Fakıbaba’yı makamında ziyaret ettiler.

      Ziyaret esnasında Özel Çağlayan İlköğretim Okulu Yıldızlar Basketbol Takımının bölge şampiyonu olmasından gurur duyduğunu söyleyen Başkan Fakıbaba, “Sporda böyle bir başarı yakalamanızdan dolayı sizleri yürekten kutluyor ve tebrik ediyorum.”dedi

      Özel Çağlayan İlköğretim Okul Müdürü Mustafa Taylan ise “Eğitim  ve öğretim de bu sene 20.yılımız kutluyoruz. 20.yılda gelen bu şampiyonluk bizi özellikle sevindirdi. Basketbolda iki yıldır yatırım yapıyoruz.  7 Nisan’da Türkiye Şampiyonası için Muğla’ya gideceğiz. İnşallah burada da derece alacağız.  Okulumuzun hentbolda, masa tenisinde ve baskette aldığı bu dereceler aslında Şanlıurfa’nın almış olduğu derecedir. Aldığımız bu dereceleri halkımıza hediye ediyoruz. “ ifadelerini kullandı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak
Şanlıurfa'da Kitap Fuarı Heyecanı Yaşanıyor
Şanlıurfa'da Kitap Fuarı Heyecanı Yaşanıyor