Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Fakıbaba; CHP ye geçmedim

Fakıbaba; CHP ye geçmedim

Giriş Tarihi: 3 Aralık 2010 Cuma 11:52
Fakıbaba; CHP ye geçmedim

CHP’nin 18 Aralık’da gerçekleştireceği ve Parti Meclisinin seçileceği olağanüstü kurultay öncesi Vatan Gazetesinde yer alan bir haber Şanlıurfa’da günün konusu oldu.

Vatan’ın haberine göreyapılacak kurultayda Celal Doğan, Fikri Sağlar, Yılmaz Büyükerşen, Mithat Nehir ve Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın da CHP yolunda olduğu yazıldı.

Fakıbaba’nın isminin geçmesiyle birlikte Şanlıurfa’nın tek gündem maddesi bu haber oldu.

Güneydoğu TV Yönetim Kurulu Başkanı ve Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Ömer Kapaklı ile bu sabah erken saatlerde bir görüşme yapan Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Vatan Gazetesindeki bu haber için “Kesinlikle gerçek dışı. Benim ismimin geçmesinden son derece büyük üzüntü duydum”dedi.

29 Mart’da seçimlere Bağımsız olarak girdiğini ve Şanlıurfa halkının kendisini Belediye Başkanı seçtiğine dikkat çeken Fakıbaba, Ömer Kapaklı’ya yaptığı özel açıklamada şöyle dedi.

“Bir defa Şanlıurfa halkımın ve yakın çalışma arkadaşlarımın görüşlerini almadan tek başına hiçbir karar vermeyeceğim bilinmelidir. Ben şu anda Bağımsız Belediye Başkanı olarak görev yapmaktayım. Arkadaşlarımda Bağımsız Belediye Meclis Üyeleri ve Bağımsız İl Genel Meclis üyeleri olarak Şanlıurfa’da çalışmalarını sürdürmektedir. CHP’ye geçmemle ilgili ne bir kişiyle görüşme yaptım ne de böyle bir düşüncem olmuştur. Haber kesinlikle gerçek dışıdır. Söz konusu haberi yapanlar benim ismimi yazarken neye dayanarak bu yönde bir haber yapmışlar bunuda bilmiyorum. Benim tek düşüncem ve derdim Şanlıurfamın sorunlarını çözme noktasında ortaya koyacağım gayrettir.Bu yöndeki haberler maalesef beni de son derece üzmektedir”dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com