Reklamı Geç
Advert
Advert

Fakıbaba, Çankaya Köşkü’ne Çıktı

Fakıbaba, Çankaya Köşkü’ne Çıktı
Fakıbaba, Çankaya Köşkü’ne Çıktı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye Kalite Derneği(Kalder) tarafından “Ulusal Kalite Başarı Ödülü”ne ayık görülen Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı Çankaya Köşkü’nde kabul etti.   
Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Başkanı Hamdi Doğan ile beraber Çankaya Köşkü’ne çıkan Urfa Belediye Başkanı Fakıbaba, Şanlıurfa Belediyesi’nin “Mükemmellikte Yolculuk Serüveni”ni bizzat Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e aktardı.
Şanlıurfa Belediyesi olarak “Kamu Kategorisi”nde oldukça başarılı bir ödülü kazanmanın heyecanını yaşadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Fakıbaba, büyük teveccüh göstererek kendilerini Çankaya Köşkü’nde kabul eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e başta Şanlıurfalılar adına daha sonra belediye çalışanları adına sonsuz saygı ve hürmetlerini bildirdiğini söyledi.
Belediye Başkanı Fakıbaba, yaklaşık yarım saat süren ziyaret boyunca Cumhurbaşkanı Sayın Gül’ün kendileriyle sohbet ettiğini ve özellikle Şanlıurfalılara ve Şanlıurfa Belediyesi çalışanlarına sonsuz sevgi ve şükranlarını sunduğunu aktardı. Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
ÖDÜL SÜRECİ
Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün himayelerinde bu yıl 20.si düzenlenen Ulusal Kalite Ödül Töreni'nde “Ulusal Kalite Başarı Ödülleri'ne layık görülen Şanlıurfa Belediyesi, ödülünü 21 Kasım 2012 tarihinde “Yaşanabilir Gelecek” temasıyla İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen 21. Kalite Kongresi’nde almıştı.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Urfalı Er Hüseyin Koroç’u bakın kim şehit etti
Urfalı Er Hüseyin Koroç’u bakın kim şehit etti
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak
Urfalı Küçük Samet'in Tek hayali arkadaşlarıyla top oynamak