Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Fakıbaba, Çankaya Köşkü’ne Çıktı

Fakıbaba, Çankaya Köşkü’ne Çıktı

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2012 Salı 19:50
Fakıbaba, Çankaya Köşkü’ne Çıktı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye Kalite Derneği(Kalder) tarafından “Ulusal Kalite Başarı Ödülü”ne ayık görülen Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı Çankaya Köşkü’nde kabul etti.   
Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Başkanı Hamdi Doğan ile beraber Çankaya Köşkü’ne çıkan Urfa Belediye Başkanı Fakıbaba, Şanlıurfa Belediyesi’nin “Mükemmellikte Yolculuk Serüveni”ni bizzat Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e aktardı.
Şanlıurfa Belediyesi olarak “Kamu Kategorisi”nde oldukça başarılı bir ödülü kazanmanın heyecanını yaşadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Fakıbaba, büyük teveccüh göstererek kendilerini Çankaya Köşkü’nde kabul eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e başta Şanlıurfalılar adına daha sonra belediye çalışanları adına sonsuz saygı ve hürmetlerini bildirdiğini söyledi.
Belediye Başkanı Fakıbaba, yaklaşık yarım saat süren ziyaret boyunca Cumhurbaşkanı Sayın Gül’ün kendileriyle sohbet ettiğini ve özellikle Şanlıurfalılara ve Şanlıurfa Belediyesi çalışanlarına sonsuz sevgi ve şükranlarını sunduğunu aktardı. Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
ÖDÜL SÜRECİ
Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün himayelerinde bu yıl 20.si düzenlenen Ulusal Kalite Ödül Töreni'nde “Ulusal Kalite Başarı Ödülleri'ne layık görülen Şanlıurfa Belediyesi, ödülünü 21 Kasım 2012 tarihinde “Yaşanabilir Gelecek” temasıyla İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen 21. Kalite Kongresi’nde almıştı.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com