Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Fakıbaba Çabulcularla Çalışmaya Devam Edecek mi?

Fakıbaba Çabulcularla Çalışmaya Devam Edecek mi?

Şanlıurfa Belediyesi Başbakan Erdoğan'ın ihya etmeyin dediği fazi lobisi bankalarıyla çalışmaya devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2013 Cuma 12:17
Fakıbaba Çabulcularla Çalışmaya Devam Edecek mi?

İstanbuldaki Gezi Parkı eylemleriyle gündeme gelen özel bankaların özellikle Yapı Kredi, Garanti ve İş Bankasına yönelik boykot eylemleri devam ederken; Genel müdürü Ergun Özen'in "Ben Gezi eyleminin yanındayım. Ben de çapulcuyum" diyen Garatni Bankasıyla çalışan Şanlıurfa Belediyesinin bu bankayla çalışmlarını kesip boykot edip etmeyeceği merak ediliyor.

Başbakan Erdoğan Talimat Vermişti

bir kaç gün önce Keçiören'in Altındağ'da halka hitap eden  Başbakan Erdoğan fazi lobisini ihya etmeyin demişti. Erdoğan konuşmasında; “Bu zihniyet kirlidir. Bir tanesi çıkmış: 'Ne sağcıyım, ne solcu, çapulcuyum, çapulcu' diyor. Bunları ihya etmeyin. Bunlar yıllarca bu milletin sırtından geçindiler. Millet olarak bunlara dersini verme zamanı. Onları biliyorsunuz. Devletin bankaları var diyorum size ne demek istediğimizi anlarsınız” diyerek faiz lobisi bankalarıyla çalışılmamasını istemişti.

BELSAN'da İş Bankasıyla Çalışıyor

Şanlıurfa belediyesine bağlı en büyük yarı kamu şirketi BELSAN ise  Türkiye İş Bankasıyla çalışıyor.

Fakıbaba Çağrıya Uyacak mı?

AK Partiye geçerken "Sizin ve partimin emrinde olacağım" diye Fakıbaba Başbakan'ın Çağrısına uyup uymayacağı kamuoyu tarafından merak ediliyor.

www.baliklgol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com