Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Fakıbaba Berber Çırağından Türkü Dinledi

Fakıbaba Berber Çırağından Türkü Dinledi

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 17:48
Fakıbaba Berber Çırağından Türkü Dinledi

Yaklaşık yedi yıldır her sabah bir mahalle gezisini sabahın erken saatlerinde yürüten Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bu gün mahalle gezisi sırasında  bir Berber Çırağından Türkü Dinledi

Şanlıurfa Müftülü civarında gezi ve incelemelerde bulunduğu sırada bir berber çırağının sabah saatlerinde açtığı iş yerinde temizlik yaparken yanık sesiyle söylediği Türkü Fakıbaba’yı çok etkiledi. Yanına çağırdığı berber çırağı Yusuf Köse’yi seven Fakıbaba kendisi için birkaç Türkü söylemesini istedi.

Fakıbaba’ya “Oy Nidem Niden” Türküsünü söyleyen ve arada bir de uzun hava okuyan 12 yaşındaki Yusuf Köse’ye Fakıbaba, kıyafet alınması için yardımcılarına talimat verdi. Bahçelievler İlköğretim Okulu 7. Sınıfta okuyan Yusuf Köse’yi çok seven ve takdir eden Fakıbaba, dinlediği türkülerlin ardından mahalle gezisine kaldığı yerden devam etti.
Yusuf Köse Fakıbaba’yı çok sevdiğini ve kendisiyle ilgilenmesinden mutlu olduğunu belirtti. Bahçelieveler ilköğretim Okulu 7.’sınıfa geçtiğini belirten Yusuf Köse, Fakıbaba yanından ayrıldıktan sonra işine kaldığı yerden yine türküler söyleyerek devam etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com