Advert
Advert
Advert

Facebooka yeni oyun geldi

Facebooka yeni oyun geldi
Facebooka yeni oyun geldi

Sektörünün öncü firmalarından Turkcell, Türkiyede sosyal oyun alanında geliştirilen ilk ve tek futbol menajerlik ve şehir kurma oyunu Footbo Cityyi futbolseverlerin beğenisine sundu.

Facebook ve footbo.comdan erişilebilen oyun, ücretsiz olup tutkunlarına sıra dışı bir sosyal deneyimin yanı sıra sürpriz hediyeler sunuyor.

Footbo City mobil uygulaması futbolseverlerin her nerede olurlarsa olsun takımlarını yönetmesini, futbolun heyecanını her an her yerden yaşamasını mümkün kılıyor. Oyunda amaç, gelir-gider dengesini ayarlamak, takımı ve şehri geliştirerek en fazla taraftara sahip en iyi takım olmak. Oyuncular zafere giden yolda, takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigolar, casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak ile oyuncuların antrenman programını ayarlamak gibi yöntemlere başvurabiliyor.

Bu sayede arkadaşlarıyla hem rekabet içine girerken hem de sosyalleşme imkanı buluyor. Grafikleri ve ayrıntılı oyun planıyla bağımlılık yaratan Footbo Citynin en ilgi çekici yönlerinden biri, gerçek hayata paralellik. Oyun, gece-gündüz aydınlatmasıyla doğal bir ortam yaratıyor ve derbi haftalarına özel sürprizler futbol coşkusunu sanal dünyadaki yeşil sahalara aktarıyor. Üstelik oyunun içinde yer alan Footbo Tahmin bölümünde her hafta 1. lig maçlarının sonuçlarını tahmin ederek Footbo nakit kazanmak mümkün.

İlerleyen günlerde daha pek çok özelliğin ekleneceği oyuna Facebookta http://apps.facebook.com/footbocity/, footbo.comda ise http://tr.footbo.com/FootboCity adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret