Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Eyyüpoğlu; Hizmet iş kavgasında yoktum

Eyyüpoğlu; Hizmet iş kavgasında yoktum

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2011 Perşembe 09:53
Eyyüpoğlu; Hizmet iş kavgasında yoktum

Geçtiğimiz hafta darp olayları ile gündeme gelen Hizmet İş Sendikası seçimleri ile ilgili bir açıklama yapan Hizmet İş Başkan Adayı Musa Eyyüpoğlu, “Seçim süresince yaşanan olaylardan ben veekibimin hiçbir alakası yoktur” dedi.

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Hizmet İş Başkan Adayı Musa Eyyüpoğlu şunları söyledi “ Öncelikle Hizmet iş Sendikasına üye Şanlıurfa Belediyesi işçi kardeşlerim ve dostlarımıza, tüm üyelerimize gönülden teşekkürlerimizi sunar, bu seçim süresince bize gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden dolayı hepsini tek tek kutluyorum.

 

Bu demokratik seçim ortamını bizlere sağlayan başta Şanlıurfa Belediye Başkanımız Sayın Dr. A.Eşref Fakıbaba’ ya ve Belediye üst yöneticilerinin tümüne aynı zamanda Sayın Emniyet Müdürümüz Sabri Durmuşlar ve tüm Emniyet güçlerine yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Seçim sürecini takip eden genel merkez yöneticilerine teşekkür ederiz.

 

Bu seçim süreci boyunca gece gündüz benimle beraber olup çalışan tüm ekibime tebriklerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

 

Özellikle vurgulamak istediğim bir konu da; Seçim sürecinde tasvip etmediğimiz ve bizimle bağlantısı olmayan bazı küçük gerginlikler olmuş olabilir. Ben ve ekibimle uzaktan yakından hiçbir alakası bulunmamaktadır.

 

Sonuç olarak bizi destekleyen, desteklemeyen oy veren vermeyen tüm üye, işçi ve seçmenlerimiz bizim kardeşlerimiz ve dostlarımızdır. Biz gücümüzü onlardan almaktayız, herkese kapımız açık olacak her zaman onlarla birlikte olacağız. Herkese canı yürekten teşekkür ederim. Sağ olsunlar Var olsunlar”

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com