Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezinde Resim Sergisi Açıldı

Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezinde Resim Sergisi Açıldı

Eyyüp Cenap Gençlik Merkezi resim kulübü tarafından bir birinden güzel resimler sergilendi.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2016 Perşembe 11:32
Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezinde Resim Sergisi Açıldı

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Siverek Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezi resim kulübünün düzenlemiş olduğu resim sergisine ilgi yoğundu. Katılımcılar arasında Siverek Kaymakamı Dr. Ural KARAGÜL, Eyyüp Cenap GÜLPINAR Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet BALDEMİR, Gençlik Spor ilçe müdürü Mehmet SERGİ, ilçe milli eğitim müdürü ve halkın katılımı ile resim sergisi törenle açıldı.

Siverek Eyyüp Cenap Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet BALDEMİR, gençlik merkezi olarak Siverek ilçemizdeki bütün gençliği kucaklayan anlayışla çalışıyoruz. Dolayısıyla görsel sanatlar kulübümüz ile birlikte güzel bir resim sergisini açmanın sevincini ve mutluluğunu yaşamaktayız. Gençlik merkezimiz bundan sonra bu tip etkinlikler ile geleceğimiz olan geçlerimizin yanında olmaya devam edecektir. Siverek gençlik merkezi olarak görsel sanatlar resim sergisine katkı sunan bütün kursiyerlerimize ve bize her türlü desteğini esirgemeyen Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü V. Murat ÖNEN bey’ e teşekkür ediyorum. dedi.

Resim sergisi hakkında açıklamalarda bulunan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü V. Murat ÖNEN, Siverek Eyyüp Cenap Gençlik Merkezi resim kulübümüz tarafından açılan resim sergisine yoğun bir ilginin ve katılımın olması bizleri mutlu etmiştir. Buradaki gençliğimizin bir birinden güzel resimleri, tuvalleri, yetenekleriyle el becerileriyle ortaya koymaları geleceğimiz olan çocuklarımızın sanata olan ilgisini alakasını arttırması noktasında çok önemli destekleyici bir unsurdur. Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençliğimize çok önem veriyoruz. Bütün gençlik merkezlerimizde sosyal aktivitelerin artması bağlamında bir birinden farklı ve güzel kurslar açıyoruz. Dolayısıyla bu hummalı çalışmalarımızın karşılığı olan görsel sanatlar kulübünün ne kadar değerli ve anlamlı olduğunu görmekteyiz. Bundan sonrada bu tür etkinliklere her türlü desteği vereceğiz. Şunu da Şanlıurfa halkının bilmesini istiyorum, bütün gençlik merkezlerimizde ki etkinliler ve kurslar tamamen ücretsiz olup. Şanlıurfa gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü olarak 7 ‘ den 70 ‘ e tüm Şanlıurfa halkımızın hizmetine amadeyiz. Diyerek sözlerine tamamladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com