Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Eyyübiye'de Zabıta Ekipleri Okul Kantinlerini Denetledi

Eyyübiye'de Zabıta Ekipleri Okul Kantinlerini Denetledi

Eyyübiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılının başlaması ile birlikte okul kantinlerini denetleyerek öğrencilerin hijyen ve sağlıklarını tehdit eden unsurlarının önüne geçmek için kantinleri denetledi.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2015 Perşembe 19:22
Eyyübiye'de Zabıta Ekipleri Okul Kantinlerini Denetledi

 

Eyyübiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı bulunan ekipler ilçenin muhtelif yerlerinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerin kantinlerini de sürekli denetim altında tutarak, Eyyübiye Belediyesi Zabıta ekipleri olarak sağlık konusunda taviz vermeyeceklerini ifade etti.

Eyyübiye Belediyesi Zabıta ekipleri, okul kantinlerinde denetimlere başladı. Zabıta ekipleri, okul önlerinde seyyar satıcıların da satış yapmalarına müsaade etmeyerek öğrencilerin bu konuda dikkat etmeleri için öğrencilere uyarılarda bulundu.

Eyyübiye Belediyesi Zabıta ekipleri ilçe sınırları içerisinde bulunan okul önlerinde seyyar olarak satış yapmanın zaten yasak olduğunu belirterek okul kantinleri sürekli denetim altında tuttuklarını ve Okulların yaz tatilinden sonra eğitime başladıklarını bu yüzden okullarda bulunan kantinleri sıkı denetin altına aldıklarını ve yapmış oldukları denetimlerde son kullanma tarihi geçen ürünlere el koyduklarını ve kantin işletmecilerine gerekli ceza ve uyarılarda bulunduklarını ifade ederek denetimlerinin aralıksız olarak devam edeceklerini ve sağlık açısından tehlike arz eden konularda kesinlikle taviz vermeyeceklerini ifade ettiler.

Eyyübiye Belediyesi Zabıta Ekipleri Okul kantinleri zabıta ve sağlık ekiplerince sürekli denetim altında tutulacaktır. Sağlık konusunda taviz yok. Dediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com