Advert
Advert
Advert

EYYÜBİYE’DE VATANDAŞ MENNUNİYETİ

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin dört bir noktasında yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlar mahallelerinde sürdürülen yol yapım çalışmalarından dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.

EYYÜBİYE’DE VATANDAŞ MENNUNİYETİ
EYYÜBİYE’DE VATANDAŞ MENNUNİYETİ admin

 

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe genelinde sürdürülen yol yapım çalışmaları da vatandaşların takdirini topluyor. Kırsal ve merkez mahalle ayırımı yapmadan stabilize yol yapım ile kilitli beton parke taşı döşeme işlemi tüm hızıyla sürüyor. Hava şartlarının da elverişli hale gelmesiyle birlikte vatandaşların yazın tozdan kışın da çamurlu yoldan dolayı yaşadığı mağduriyeti önlemek isteyen ekipler, belirlenen program ve gelen talepler doğrultusunda Yenice ve Muradiye mahallelerinde kilitli beton parke taşı döşeme işlemini sürdürüyor. Mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür ettiler.

Yenice Mahalle Muhtarı Muhittin Göktaş, Muradiye Mahalle Muhtarı Mehmet Alak ile vatandaşlardan Osman Karataş, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirip,” Allah Başkanımız Mehmet Ekinci’den razı olsun. Mahallelerimizde çalışmalar çok hızlı ve seri bir şekilde devam ediyor. Bundan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ve Eyyübiye Belediyesi çalışanlarına çok çok teşekkür ederiz.” Dediler.

Eyyübiye Belediyesi Mehmet Ekinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!