Advert
Advert
Advert

EYYÜBİYE RAM’DAN TERCİH DANIŞMANLIĞI

Eyyübiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi’de 2017 yılında TEOG(Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş), YGS(Yüksek Öğretime Geçiş), LYS(Lisans Yerleştirme Sınavı) tercih dönemlerinde öğrencilerimizin doğru tercihler yapmaları için TEOG´da 6, YGS LYS´de ise 4 tercih noktasıyla tercih danışmanlığı hizmeti vermektedir.

EYYÜBİYE RAM’DAN TERCİH DANIŞMANLIĞI
EYYÜBİYE RAM’DAN TERCİH DANIŞMANLIĞI admin

 

     Güzel bir gelecek için doğru tercih yapmak önemlidir. Eyyübiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi’de 2017 yılında TEOG(Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş), YGS(Yüksek Öğretime Geçiş), LYS(Lisans Yerleştirme Sınavı) tercih dönemlerinde öğrencilerimizin doğru tercihler yapmaları için TEOG´da 6, YGS LYS´de ise 4 tercih noktasıyla tercih danışmanlığı hizmeti vermektedir.
      Aynı zamanda Piazza AVM’de kurulan tercih danışma merkezi 26 Temmuz’a kadar hafta içi ve hafta sonu 12:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Piazza AVM’de kurulan tercih danışma merkezinde uzman rehberlik danışmanları Erman ŞEN , Sedat URASLI , üniversite adayı öğrencilere puanları doğrultusunda seçecekleri üniversite ve bölüm için ücretsiz olarak hizmet veriyor. Stresli ve yoğun bir çalışma programının ardından AVM’ye eğlenmek ve vakit geçirmek için gelen üniversite adaylarına daha sağlıklı ve doğru tercih yapmaları için konunun profesyonelleri, tavsiyelerde bulunuyor. Uzmanlar öğrencilere puandan çok başarı sırasına dikkat etmelerini öneriyor. Tercih takvimini takip ederek, tercihlerini son güne bırakmamaları konusunda uyarıyor.
      Sizler de çocuklarınızın iyi bir Lise ve Üniversite gelmesini istiyorsanız sizleri Eyyübiye RAM’ın tercih noktalarına bekliyoruz.
 YGS-LYS Tercih Noktaları: Eyyübiye RAM, Piazza AVM, Tes-iş Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesi.
TEOG Tercih Noktaları: Eyyübiye RAM, Piazza AVM, Ertuğrul Gazi Ortaokulu, Ş.J.K.E Adnan Yaslı Ortaokulu, Yavuz Selim Ortaokulu ve Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu.

Eyyübiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi Eyyübiye RAM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle