Advert
Advert
Advert

Eyyübiye ilçesinde ağaç dikimi

Yeşil bir Eyyübiye sloganıyla yola çıkan ve çalışmalarına ara vermeden devam eden Eyyübiye İlçe Belediyesi, ilçede adeta yeşillendirme seferberliği başlattı.

Eyyübiye ilçesinde ağaç dikimi
Eyyübiye ilçesinde ağaç dikimi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla “Yemyeşil Eyyübiye” söylemini hayata geçirmeye devam eden Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede yeşillendirme seferberliği başlattı. Fiziki projelerle birlikte atağa geçen Eyyübiye Belediyesi bu çalışmalarıyla her kesimden takdir topluyor. İlçe sınırları içerisinde merkez ve kırsal ayırımı yapmadan park yapım ve onarım çalışmalarını sürdüren ekipler diğer yandan da ağaç dikim çalışmalarına ağırlık verdi. Geçtiğimiz günlerde başlatılan fidan dağıtımına ek olarak fidan dikim işini de sürdüren ekiplerin hedefi “ Yemyeşil Eyyübiye”.

Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak Hayati Harrani, Osmanlı, Yenice, Eyyüpkent, Eyyüpnebi ve Eyyübiye mahallelerinde 300 adet ağaç ve 100 fidan dikimine başladı. Fidan dikiminden duyulan memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ve ekibine teşekkür etti. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür eden vatandaşlar, ‘’Eyyübiye Belediye’mizin çalışmalarından çok memnununuz. Ekinci başkanımıza çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun kendilerinden Park ve bahçelere Ağaç ve fidan ekiyorlar. Devletimizin ve Eyyübiye Belediyesi çalışmalarından çok memnunuz. ‘’ Dedi.

Yeşil bir Eyyübiye eyyübiye haber news Şanlıurfa urfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle