Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset EYYÜBİYE İLÇESİ YEŞİLE BÜRÜNÜYOR

EYYÜBİYE İLÇESİ YEŞİLE BÜRÜNÜYOR

Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe sınırları içeresinde yapımı devam parklarda çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2016 Perşembe 12:49
EYYÜBİYE İLÇESİ YEŞİLE BÜRÜNÜYOR

Daha yeşil ve daha yaşanılabilir bir Eyyübiye söylemiyle ilk günden itibaren çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin hedefi; yeşile bürünen bir Eyyübiye oluşturmak. Vatandaşların özellikle sıcak yaz aylarında dinlenip vakit geçirebilecekleri alan oluşturma gayretini sürdüren ekiplerin hummalı çalışması, bölge halkının da takdirini topluyor. Eyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ‘Yeşil Eyyübiye’ hedefi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla bir bir yerine getiriliyor.

Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, son olarak Hayati Harrani, Yenice ve Eyüp Kent mahallerinde, ilçeye bir yandan yeni parklar ve yaşam alanları kazandırırken, diğer yandan yapımı tamamlanan alanları estetik anlamda daha güzel bir görünüme kavuşturuyor. Eyyübiye Belediyesi’nin bu çalışmalarıyla Eyyübiye adeta yeşile bürünüyor. Yapımı tamamlanan parklarda dinlenen yaşlılar ve oluşturulan oyun gruplarında vakit geçiren çocuklar Başkan Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan ve bölge halkının hizmetine sunulan Hayati Harrani Mahallesindeki park nedeniyle Mahalle Muhtarı Fethi Kaya, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ve çalışanlara teşekkür etti. Muhtar Kaya, "Eyyübiye Belediyemizin yaptığı çalışmalar, park, yeşil alan, vatandaşlar için yapılan oturma yerleri, çocuklar için yapılan çocuk oyun parklarından dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye çok teşekkür ederim. Vatandaşlarda bu çalışmalardan son derece memnundur. Yaptıkları çalışmalardan dolayı Allah kendilerinden razı olsun" dedi.

Bölgede yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşlar se; "Eyyübiye Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. Eskiden buralarda parklar yoktu, çocuk oyun grupları yoktu. Artık Belediyemizin sayesinde mahallemizde bunlar var" İfadelerini kullandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com