Advert
Advert
Advert

BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ KURSLAR!

Eyyübiye için alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Şanlıurfa Eyyübiye ilçe Belediyesi, diğer yandan çocuklar, gençler ve yetişkinler için de kültürel ve sportif faaliyet atağına geçti.

BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ KURSLAR!
BELEDİYEDEN ÜCRETSİZ KURSLAR!

Eyyübiye İlçe sınırları içerisinde bulunan gençler ve yetişkinleri kültürel ve sportif faaliyetlerle toplumun önemli bir parçası haline getirmeyi amaçlayan Eyyübiye Belediyesi bu kapsamda açacağı kurs kayıtlarına başladı.

Çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin kültürel ve sportif faaliyetlerle iç içe yaşaması için yatırımlarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi’nin kış dönemi ücretsiz kurs kayıtları başladı. Yaz ve kış olmak üzere her yıl iki dönem halinde düzenlenen Ücretsiz Kursların kış dönemi kayıtları başladı. Kayıtların Gazezoğlu Kültür Merkezindeki (Reji) Eyyübiye Belediyesi Kültür ve Spor İşleri Müdürlüğünde alınmaya başlandığı kış dönemi kurslarında; Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Bağlama, Gitar, Ney, Tiyatro, Satranç, Ahşap Oymacılığı, Telkari, Kuaförlük, Resim, İngilizce, Halk Oyunları, Takı Tasarımı, Taş Oymacılığı(işletmeciliği), Biçki-Dikiş, Karete, Wushu, Muay Tai, Kic Boks, Masa Tenisi, Bodminton, Futbol, Judo, Jiu-Jitsu yer alacak.

Kış dönemi kültürel ve sportif kurslarla ilgili yazılı bir açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, çocuklar, gençler ve yetişkinleri kurslara katılmaya davet etti. İlçe sınırları içerisinde bu tarz kültürel ve sportif faaliyetlere ağırlık vereceklerini belirten Başkan Ekinci,” hem yaz aylarında hem de kış aylarında süreklilik arz edecek şekilde düzenlenecek olan bu kurslarımıza herkesi davet ediyoruz. Yeni Eyyübiye’nin inşası için çalışmalarımız sürerken Eyyübiye’nin bir kültür ilçesi olduğunu da unutmayarak vatandaşlarımıza yönelik kültürel ve sportif etkinliklerimiz de devam edecek. “ dedi.

Eyyübiye Şanlıurfa Eyyübiye ilçe Belediyesi çocuklar gençler yetişkinler kültürel sportif faaliyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik