Advert
Advert
Advert

Eyyubiye hizmete doyacak VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç, AK Parti Eyyubiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün başkanlığında düzenlenen Eyyubiye Mahalle Temsilcileri istişare toplantısına katıldı.

Eyyubiye hizmete doyacak  VİDEO
Eyyubiye hizmete doyacak  VİDEO

Güvenç, toplantıda Eyyubiye ilçesine yapılmaya başlanan sağlık yatırımlarından ve yapılması gereken hizmetlerden bahsetti.
Birlikte hareket edeceğiz
AK Parti Eyyubiye İlçe teşkilatının yeni kurulmasına rağmen çok kısa sürede yaptıkları çalışmaları içeren sinevizyon gösterisinin ardından açılış konuşması yapan AK Parti Eyyubiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün, toplantıya katılan Mahalle Temsilcileri ve Mahalle Yönetim kurulu üyelerini selamlayarak, “Özellikle şükür babında teşekkür ediyorum. Bundan sonra bütün çalışmalarımızda siz dava arkadaşlarımız, yol arkadaşlarımızla birlikte hareket edeceğiz. Biz, kendi mahallesinde, kendi ilinde ilçesinde bundan sonra iyi şeyler ne varsa, yanlış şeyler ne varsa, yanlışın karşısında durmak, iyi şeyleri hızlandırmak için bir aradayız, birlikteyiz. Bunun için burdayız, sizde bunun için burdasınız ve bunun için teşekkür ediyorum ve hepimiz Allah’a hamdetmeliyiz ki, biz böyle bir topluluğun içersindeyiz” dedi.
Kutsal bir görev için bir arada olduklarını belirten Elgün, mahallelerimize çok şeyler yapmayı planladıklarını ve her mahallelerinin de bir Harran, bir Halfeti kadar büyük olduğunu, mahalle temsilcilerinin getireceği bilgilerin de seçilecek Belediye başkan adayımız için de önemli olduğunuve Sandık Yönetim Kurulunun da hafta da bir toplanacağını söyledi.

Başbakanımız çağımızın Fatih Sultan Mehmed’idir
Daha sonra konuşan AK Parti İlçe Başkan vekili Erkan Sözen de, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’in Ankara’da olduğundan burda bulunamadığını ve herkese selamlarını ilettiğini belirterek, “Değerli kardeşlerim. Birdefa yaptığınız işin çok önemli olduğunu iyi biliniz. Bu bir Kurutuluş Savaşıdır. Yani Kurtuluş Savaşımızda sizin dedelerinize düşen görev neyse sizinde yaptığınız da, yapacaklarınız da aynıdır. O kadar önemlidir bu. Yarın sizin torunlarınız sizinle yaptığınız bu çalışmalardan dolayı övünecekler. O kadar önemseyin. Arkadaşlar sizden 2 şey isteyeceğim. Yaptığınız işin önemini kavrayın. Birdefa evden çıktığınızda ben bugün kaç tane kafası karışmış kimseyi AK Partiye geçmesi için ikna ettim diye düşüneceksiniz. Eve geldiğinizde de duvar takvimine yazacaksınız. Daha önümüzde 2,5 ay var. Kimseyle irtibatınızı koparmayın. Birde her zaman başarılı olmamız için dua edin. Başbakanımızın gücünün artması ve başımızdan eksik etmemesi için el açıp Allah’a dua etmeliyiz. Başbakanımız gerçekten çağımızın Fatih Sultan Mehmed’idir” diye konuştu.

Eyyubiye hizmete doyacak
AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç ise, tarihi bir döneminde zor bir döneme girdiğimizi belirterek, Hükümet olarak Eyyubiye ilçesine özellikle sağlık hizmetleri açısından önemli yatırımlar yapılmaya başlandığını, “200 Yataklı Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastahanesi”, “200 Yataklı Devlet Hastahanesi” ile “50 Üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Hastahanesi” inin yapım hazırlıklarının tamamlandığını ve çalışmalara başlandığını söyledi.
Güvenç, 1 Nisan sabahı Şanlıurfa geneli için yeni bir sayfa açacaklarını ve ilçe Belediye başkanları ve Meclis üyeleriyle birlikte Eyyubiye ilçemize de, diğer ilçelerimize de, köyleri de en iyi hizmeti vereceklerini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu