Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem EYYÜBİYE BELEDİYESİNE ÜYELİK BERATI

EYYÜBİYE BELEDİYESİNE ÜYELİK BERATI

UCLG Dünya Teşkilatı’nın 8 bölge teşkilatından biri olan Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman, Eyyübiye Belediye Başkanvekili M. İlhami Günbeği'yi makamında ziyaret ederek üyelik beraatını takdim etti.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2015 Cuma 13:06
EYYÜBİYE BELEDİYESİNE ÜYELİK BERATI

Eyyübiye Belediyesi UCLG-MEWA (Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Ortadoğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı) Üyesi oldu.

Eyyübiye Belediyesi’nin UCLG-MEWA üyeliği, 13 Kasım tarihinde Malatya’da gerçekleştirilen ve Yönetim Kurulu Konsey Ortak Toplantısı ile kesinleşmişti.

Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye ilçesine büyük katkı sağlayacak olan UCLG-MEWA’nın Dünya Teşkilatı’na paralel olarak vizyonu: Yerel yönetimler arasında ve dünya toplumu içinde, işbirliği yoluyla, yerel yönetimin değerlerini, amaçlarını ve çıkarlarını geliştirerek, demokratik yerel yönetimin dünya ölçeğinde birleşik sesi ve sözcüsü olmaktır.

Bu doğrultuda Eyyübiye Belediyesi Başkanvekili M. İlhami Günbeği'yi makamında ziyaret eden Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Genel Sekreteri Mehmet Duman Eyyübiye Belediyesi'nin üyelik beraatını takdim etti.

Birleşmiş Milletler Kentler Yerel Yönetimler Ortadoğu Batı Asya Bölge teşkilatının genel sekteri Mehmet Duman, ‘’Eyyübiye Belediyesi Birleşmiş Milletler Kentler Yerel Yönetimler Ortadoğu Batı Asya Bölge teşkilatının üyelerinden bir tanesidir. Dolayısıyla bugün Şanlıurfa’da yerel yönetimlerde bir toplantıya katılmak üzere Şanlıurfa’da bulunuyorum. Şanlıurfa’ya gelmişken bizlere üye olan ve bizimle beraber çalışan Eyyübiye Belediyesi’ni ziyaret etmekten son derece mutluyum. Eyyübiye Belediyesi’nin bize üyeliği, yönetim kurulu konseyi tarafından da onaylandı. 2015 yılı içerisinde bizim birçok faaliyetimize katıldı. Bundan sonra da yine beraber hareket etmekten mutluluk duyacağız. İnşallah önümüzde ki sene yapacağımız yönetim organları toplantılarında da Eyyübiye Belediyesi sadece üye değil, yönetim organlarında da yer almasından da büyük mutluluk duyacağız. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ve ekibine teşekkür ederiz.’’ Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkan Vekili İlhami Günbeği ise, ‘’Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ekinci, bir dizi görüşmeler için il dışında bulunduğundan dolayı misafirlerini bizler kabul ediyoruz. Birleşmiş Milletler Kentler Yerel Yönetimler Ortadoğu Batı Asya Bölge teşkilatının genel sekteri Sayın Mehmet Duman bizleri ziyaret etti. Daha önce Malatya’da yapmış oldukları toplantılarda kurula üyeliğimizle ilgili başvurumuzu değerlendirmiş olup oy birliği ile kabul edilmiş onun sevincini yaşıyoruz. Eyyübiye Belediyesi olarak kendileri ile gerek demokrasinin güçlendirilmesi, gerekse Eyyübiye üzerinde yapmış olduğumuz tüm projelerde ortak çalışmalarımız olacaktır. Mehmet Duman beye yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.’’ Şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com