Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eyyübiye Belediyesine 2 yeni başkan yardımcısı atandı

Eyyübiye Belediyesine 2 yeni başkan yardımcısı atandı

30 Mart yerel seçimleri sonrası kurulan Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Belediyesi, kurum içerisindeki düzenlenmelerine ve atamalarına devam ediyor.

Giriş Tarihi: 20 Mayıs 2014 Salı 18:45
Eyyübiye Belediyesine 2 yeni başkan yardımcısı atandı

Yerel seçimler öncesi Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde görev yapan Giray Küçük ve Mehmet Elgün, Eyyübiye Belediyesine atanmalarının ardından başkan yardımcısı olarak göreve başladılar.

Bir süre önce Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı olan Necmeddin Sağlam ve Aziz Aslan’ın ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünde mühendis olarak görev yapan ziraat mühendisi Giray Küçük ve yine Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Eğitim Fakültesi mezunu Mehmet Elgün,  Şanlıurfa’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte atandıkları Eyyübiye Belediyesinde Başkan yardımcısı olarak göreve başladılar.
Giray Küçük, teknik birimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak, Mehmet Elgün ise yazı işleri, hukuk işleri, teftiş işleri, zabıta müdürlüğü ve dış işler müdürlüğünden sorumlu olarak belediye başkan yardımcılığına atandılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com