Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eyyübiye Belediyesinden Soma'daki Çocuklara Oyuncak-VİDEO

Eyyübiye Belediyesinden Soma'daki Çocuklara Oyuncak-VİDEO

Geçtiğimiz ay içerisinde Manisa’nın Soma ilçesinde kömür madeninde yaşanan faciada yaşamını yitiren işçilerin çocuklarına Eyyübiye Belediyesi tarafından oyuncak gönderildi.

Giriş Tarihi: 5 Haziran 2014 Perşembe 14:43
Eyyübiye Belediyesinden Soma'daki Çocuklara Oyuncak-VİDEO

Eyyübiye Belediyesi, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi tarafından Soma’ya Oyuncak Yardımı Kampanyası’na destek vererek, Soma’da maden faciasında hayatını kaybeden işçi ailelerinin çocuklarına çok çeşitli oyuncaklar gönderdi. Her yaşa uygun oyuncakların bulunduğu koliler, bugün Eyyübiye Belediyesi önünde araçlara konularak yola çıkmak üzere Gençlik Merkezi personellerine teslim edildi.

 

Başkan Ekinci burada yaptığı konuşmasında, ‘’Gençlik Merkezimizin düzenlemiş olduğu organizasyonun kapsamında Soma’daki maden faciasında hayatlarını kaybedenlerin çocuklarına çam sakızı, çoban armağanı diye nitelendirdiğimiz oyuncak gönderiyoruz. Bu da tabi acılarını hafifletmeyecek şüphesiz ama bir yerde o çocukları az da olsa sevindirmek bizler için mutluluktur. Bizler, sosyal belediyecilik anlamında gerek Soma’da olsun, gerek başka yerlerde, gerek ilçemizde bu tarz faaliyetlerde devam edeceğiz. Dolayısıyla hayatını kaybeden madencilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalanlara sabır-ı celil niyaz ediyoruz Cenabı Haktan. O Çocuklara da inşallah Cenabı Hak bir daha o şekilde acılar yaşatmasın hem onlara, hem ülkemize, hem de toplumumuza.’’ Şeklinde konuştu.

 

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü yetkililerinden İbrahim Ertürk ise, ‘’Şanlıurfa İl Müdürlüğümüz ve Gençlik Merkezimiz adına böyle güzel bir projede bizleri yalnız bırakmayan Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci’ye çok teşekkür ediyoruz. İnşallah Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmaz. Bizler bu anlamda Eyyübiye Belediye Başkanımızın yanımızda olmasından dolayı desteklerinden ötürü teşekkür ederim.’ Dedi.

YORUMLAR
  • yorum2014-06-06 16:41:39hüseyin kuş

    iyide güzelde başkan sanırım eyübiyedeki çocuklardan haberdar değil devlet zaten gereğini yaptı başkan sen eyübiyedeki çocukları sevindir ayaklarında ayakabı yok bırak oyuncağı

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com