Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Eyyübiye Belediyesinden Açıklama

Eyyübiye Belediyesinden Açıklama

Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Belediye başkanı Mehmet Ekinci Savcılık, "Soruşturma İzni İstedi" şeklindeki haberelerle ilgili açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2015 Cuma 20:56
Eyyübiye Belediyesinden Açıklama

Basında çıkan Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı, ihaleye fesat karıştırma ve görevini kötüye kullanma suçlamasıyla AK Partili Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci hakkında İçişleri Bakanlığı’ndan soruşturma izni istedi şekilde haberlele ilgili açıklama yapan Ekinci; "Belediyemizce yapılan işlemler ve özellikle ihaleler konusunda, şeffaflık, hukuka uygunluk ve eşitlik ile rekabet ilkelerine uygun olarak davranmaktayız." dedi.

Mehmet Ekinci açıklamasında;
"İhale işlemleri, idari işlemler olup bunlara ilişkin itirazları olanların ihale işlemlerini idari yargıya taşıyarak haklarını aramaları mümkün iken, bunun yerine isimsiz şikayet dilekçeleri ve ihbarlarla gerçeğe aykırı beyanlar ile kurumları harekete geçirme yolunu seçmektedirler. Gerek haberi veren Cihan Haber Ajansı ve gerekse Mahmut Tanal isimli vekilin haber metninde yer alması, konuya ilişkin yıpratma girişimlerinin hangi akıl sayesinden ortaya çıktığını net bir biçimde göstermektedir.

Bazı kimselerin, şahsi taleplerine karşı hep dik durduk ve durmaya devam edeceğiz. Bulanık suda balık avlama meraklısı kimselerin bu gerçekten uzak şikayet ve ihbarları gerekli idari ve adli mercilerce incelenip, sonuca bağlandıktan sonra, bu iftiracılar hakkında gerekli işlem başlatılacaktır. Nitekim, Mahmut Tanal isimli vekil hakkında, daha önceki iddialarına dönük olarak suç duyurusunda bulunulmuştu, bu konunun da önceki iftiralarında takipçisi olacağız. Kendi grup ve şahsı menfaatleri çerçevesinde yönetmek isteyen rantiyecilere, ırkçılık yaparak belediye başkanlığımızı halen hazmedemeyenlere, faydalı işler yapmamızı engellemek için suni gündemler oluşturan halk düşmanlarına Belediyemizi teslim etmeyeceğiz.

Bize gerçeğe aykırı isnatlarda bulunanlara ve bunu haber yapanlara bakınca ne kadar da doğru yolda olduğumuz görüyoruz." diye konuştu.

YORUMLAR
  • yorum2015-07-11 03:57:41adnan demir

    türkiyede okadar icrat yapan sayın recep tayip erdoğanna okadar iftira atılar okadar komplo yaptılar başaramadılar şimdide belediyelere saldırı yapiyorlar iftıra atiyorlar iftıra atan insanların öldıkten sonra kiyamete kadar yerin dibine günden güne giriyorlar haberleri yoktur herlde allah doğrudan yana sayın mehmet ekinci abimiz başkanımız ben bir eyyübiyeli olarak arkandayım allahın sayesinde ak parti sayesinde senin sayende eyyübiyemiz popiler olma yolunda hata popiler oldu diye bazıları ekemiyor sen eyyübiyeyi korudukça allahta seni korur eyyubiye ok degerli bu iftira atanlar eyyübiyeyi koriyan kişiyle baş edemez
    eyyübiyenın abisi mehmet ekinci seninleyiz

  • yorum2015-07-11 03:28:50Mustafa yıldırım

    Mahmut tanal denen Şahsı Herkes tanıyor.Hayatta kötülük dururken iyi Amel İşlediğini kimse görmemiş.hep Çamur Atmak.Allah Düşündükleri ile mukabele Etsin.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akıl almaz Oran: Askeri yargının yüzde 66’sı FETÖ’cü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com