Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Eyyübiye Belediyesi'den Ödüllü logo yarışması!

Eyyübiye Belediyesi'den Ödüllü logo yarışması!

30 Mart mahalli İdareler seçimleri sonrası Şanlıurfa’da yeni kurulan Eyyübiye İlçe Belediyesi logosunu arıyor. Belediyeyi temsil edecek en güzel logoyu yapan vatandaşa 5 bin TL para ödülü bekliyor.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2014 Pazartesi 11:13
Eyyübiye Belediyesi'den Ödüllü logo yarışması!Şanlıurfa’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte yeni kurulan merkez Eyyübiye İlçe Belediyesi logoyu arıyor. Eyyübiye ilçesinin tarihi dokularını anımsatan, kalıcı ve görünümüyle etkili olması istenilen logo çalışmasının en güzel örneğini yapan kişiye para ödülü layık görülecek.  

Logo yarışmasının ilk başvuru 29 Nisan 2014 (yarın) başlayacak. Eyyübiye Belediyesine yapılacak olan başvurular 9 Mayısta sona erecek. 12 Mayısta ise yarışmaya giren vatandaşların yaptıkları logo çalışmaları değerlendirilip, sonuçları basın aracılığıyla kamuoyuna duyurulacaktır.
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci yapılacak olan logo yarışması ile ilgili bir açıklama yaparak; ‘Yeni kurulan Eyyübiye Belediyemizi temsil edecek, tarihi dokularını ve değerlerini hissedecek, işlevsel, kolay kullanıma imkan sağlayacak, gözde ve akılda kalıcı, logosunu arıyoruz. Bunun en güzel örneğini yapan vatandaşımıza 5 Bin TL para ödülü vereceğiz" dedi…

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com