Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset EYYÜBİYE BELEDİYESİ'DEN e-BELEDİYE HİZMETİ

EYYÜBİYE BELEDİYESİ'DEN e-BELEDİYE HİZMETİ

Eyyübiye Belediyesi, Bilgi İşlem servisince yapılan çalışmalar sonucu E-Belediye kapsamında enteraktif belediyeciliği başlattı. Eyyübiye Belediyesi, 'E-belediye' ile belediyecilik hizmetlerini internet ortamında 24 saat sunmaya başladı.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2015 Salı 12:40
EYYÜBİYE BELEDİYESİ'DEN e-BELEDİYE HİZMETİ

Eyyübiye Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sonucu, 7 Gün 24 Saat Belediye işlemlerinize ait Borç, Tahakkuk, Ödeme, Tahsilât, Arsa m2 Fiyatları, İnşaat Maliyetleri, Aşınma Oranları, ÇTV Bedelleri bilgileri sorgulanabilir, kredi kartı ile borcunu güvenli bir şekilde ödeme kolaylığına erişilebilir bir çalışma başlatıldı. E- Belediye kapsamında Eyyübiye Belediyesi hizmetlerine ait detaylı bilgilere ulaşılabilir. Vergi borcu ödeme ve sorgulamasının yanı sıra, birçok teknik bilgiye de erişebilme imkânı sunan 'E-belediye' uygulaması ile vatandaşlar, 24 saat boyunca www.eyyubiye.bel.tr adresinden tüm işlemlerini gerçekleştirme olanağına sahip olacaklar.

E- Belediye’nin hizmete sunulmasıyla ilgili olarak açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, vatandaşların 7 gün 24 saat bu hizmet aracılığıyla belediyeye gelmeden işlemlerini çözüme kavuşturabileceklerini belirtti. Başkan Ekinci, ” E- Belediye hizmetimiz kısa bir süre önce vatandaşlarımızın hizmetine girmiştir. Bu hizmetten sonra vatandaşlarımız birçok işlemini belediyemize gelmeden de çözüme kavuşturabilecekler. Borç, Tahakkuk, Ödeme, Tahsilat, Arsa m2 Fiyatları, İnşaat Maliyetleri, Aşınma Oranları, gibi konularda E- Belediye hizmetimizden yararlanabilirler. Online ödeme imkânına sahip olacak olan vatandaşlarımız belediyemizin internet sitesinden E- Belediye hizmetine ulaşabilirler. Bu hizmetimiz 7 gün 24 saat vatandaşlarımızın erişebileceği şekilde dizayn edilmiştir. “ dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com