Advert
Advert
Advert

EYYÜBİYE BELEDİYESİ ÜCRETSİZ KURS KAYITLARI BAŞLADI

​Eyyübiye Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından verilen ücretsiz kurslar için kayıtlar başladı. Eyyübiye Belediyesi tarafından sunulan kurslara vatandaşlar şimdiden yoğun ilgi gösteriyor.

EYYÜBİYE BELEDİYESİ ÜCRETSİZ KURS KAYITLARI BAŞLADI
EYYÜBİYE BELEDİYESİ ÜCRETSİZ KURS KAYITLARI BAŞLADI admin

Sosyal Belediyecilik çalışmalarıyla kamuoyunun takdirini toplamaya devam eden Eyyübiye Belediyesi, açtığı kurslarla ilçe gençliğine ve bayanlara hizmetini sürdürüyor. İki dönem halinde verilen kurslar için kayıtlar başladı. Yaz döneminde okulların tatile girmesinin ardından verdiği kurslarla ilçe gençliğine hitap eden Eyyübiye Belediyesi, kış kursları için de çalışmalarını tamamladı. Eyyübiye Belediye Kültür Müdürlüğü ve Gençlik Spor Müdürlüğü olarak 2 ayrı dalda değişik kurslarla ilçe sakinlerine ulaşmaya çalışan Eyyübiye Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmalarıyla vatandaşın da takdirini kazanıyor.

Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Bağlama, Gitar- Ney, Tiyatro (Çocuk), Satranç, Ahşap Oymacılık, Telkari, Kuaförlük, Tasavvuf Müziği Korosu, Resim (Çocuk), İngilizce (Yetişkin ve Çocuk), Halk Oyunları (Yetişkin ve Çocuk), Ebru- Takı Sanatı, Taş Oymacılık (İşlemecilik), Biçki-Dikiş dallarındaki kurslar, Vali Kemalaettin Gazezoğlu Kültür Merkezi ile Akabe Kadın Destek ve Spor Merkezi, Şıh Maksut Kadın Destek ve Spor Merkezi ile Eyüp Nebi Kadın Destek ve Spor Merkezinde verilecek. Kurslara katılmak isteyen vatandaşlar açılacak kurslar hakkındaki detaylı bilgi ile müracaatlarını, Vali Kemalettin Gazezoğlu Kültür Merkezine yapabilir.

ücretsiz kurs kurs başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu