Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Eyyübiye Belediyesi Stratejik Planını Hazırlıyor

Eyyübiye Belediyesi Stratejik Planını Hazırlıyor

Eyyübiye Belediyesi, 2014-2019 yıllarını kapsayacak şekilde Stratejik Plan hazırlıkları kapsamında Eyyübiyeli vatandaşların beklenti ve görüşlerini tespit etmek amacıyla yüz yüze görüşme metoduyla anket uyguluyor.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2014 Cuma 15:47
Eyyübiye Belediyesi Stratejik Planını Hazırlıyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Eyyübiye Belediyesi’nin 5 yıllık yol haritasını ortaya koyacak ve 2023 Vizyonunu oluşturacak Stratejik Plan çalışması Strateji Geliştirme Müdürlüğümüz tarafından Şanlıurfa’daki tüm kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ile meslek ve sivil toplum örgütlerinin beklenti, öneri ve isteklerini dikkate alacak şekilde hazırlanmaktadır.”

Eyyübiye Belediyesinin varlık sebebi olan Eyyübiyeli vatandaşların istek, beklenti ve görüşlerinin kendileri için öncelikli olduğunu söyleyen Ekinci, daha güzel ve örnek gösterilen bir Eyyübiye’yi oluşturmak amacıyla yola çıktıklarını, vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek ve taleplerini yerine getirmenin kendilerinin asli görevi olduğunu ifade etti. Ekinci, “Belediyemizin imkânlarını etkin ve verimli şekilde kullanmak için hazırlamakta olduğumuz Stratejik Planımızı oluştururken vatandaşlarımızın görüşlerini almak için yaptığımız anket çalışması inşallah bayramdan önce bitecektir” diyerek ağustos ayında iç ve dış paydaşlarıyla yapacakları çalıştayın ardından 2014-2019 stratejik planlarını eylül ayında meclisin onayına sunacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com