Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor EYYÜBİYE BELEDİYESİ SPONSOR OLDU

EYYÜBİYE BELEDİYESİ SPONSOR OLDU

Eyyübiye Belediyesi, Bölgesel Basketbol Liginde Şanlıurfa’yı temsil eden ve şampiyonluk mücadelesi veren Şanlıurfa Basketbol Gençlik Spor Kulübüne sponsor oldu.

Giriş Tarihi: 8 Kasım 2014 Cumartesi 22:23
EYYÜBİYE BELEDİYESİ SPONSOR OLDU


Ekinci’nin girişimleri sonucu yapılan sponsorluk çalışmaları kapsamında Başkan, Şanlıurfa Basketbol Gençlik Spor Kulübü teknik heyet ve basketbolcularıyla tanışma fırsatı buldu.

Yapılan sponsorluk anlaşmasına Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Şanlıurfa İl Gençlik Spor Müdürü Ertuğrul Yıldız, Basketbol Şanlıurfa İl Temsilcisi İsmail Mutlu’nun yanı sıra basketbol takımının teknik heyet ve basketbolcular da katıldılar.

Şanlıurfa Basketbol Gençlik Spor Kulübüne her türlü desteği vereceklerini açıklayan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, " Genç basketbolcuların Şanlıurfa’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını ve yeni kurulan bir Belediye olmalarına rağmen gençlerin hizmet noktası odağında yer alacaklarını; Gençlere hizmet götüren bu spor kulüplerimizin desteklenmesi ve sportif faaliyetler de bulunan bu takımların her zaman yanında yer almak, bizim olmazsa olmazlarımızın başında gelmektedir. Şanlıurfa Basketbol Gençlik Spor Kulübümüz, geçen hafta oynadığı maçta Sivas Basketbol takımını yenerek lige güzel bir giriş yapmış ve bundan sonraki maçlarda ise bizim Belediyemizin sponsorluğunda maçlara çıkarak lige devam edecektir. Bizim buradaki amacımız gençlere dokunarak, gençleri dinleyerek onlara hizmet ederek, onların yanlarında yer alan bir belediye olmaktır. Bu manada gençlerimizi güzel bir şekilde maçlara hazırlayan ve motive eden teknik heyet ve hocalarımıza teşekkür ediyorum. Şanlıurfa İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün gençlere yönelik yapmış oldukları çalışmaları yakından takip ediyor ve bu çalışmalar nedeniyle gençlerle bir araya gelmemize vesile oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum. Eyyübiye Belediyesinin sportif faaliyetlere her zaman desteği olacak ve gerek salon sporları gerekse bireysel olarak spor yapan gençlerimize de sahip çıkacağız. " ifadesini kullandı.

Özel bir mekânda yenilen yemekten sonra Şanlıurfa İl Gençlik Spor Müdürü Ertuğrul Yıldız, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ederek,  Başkan Ekinci’nin her zaman spor ve sporcunun yanında yer alan bir Belediye Başkanı olduğunu ve bu durumdan çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Toplantıya katılan Basketbol Şanlıurfa İl Temsilcisi İsmail Mutlu ve Şanlıurfa Basketbol Gençlik Spor Kulubü hocası Mehmet Emin Şeker’de kısa bir konuşma yaparak, Başkan Ekinci’ye teşekkür ettiler. Başkan Ekinci daha sonra, genç basketbolcularla tek tek görüşerek yapacakları maçlar için onlara başarılar diledi.

YORUMLAR
  • yorum2014-11-16 01:06:22mehmet çakmak

    1 yıla yakındır belediye başkanısın bi çivi çaktındı bi mahaleye ancak tv lerde ancak poz verirsiniz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ekinci'den TFF'ye FETÖcü eleştirisi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com