Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Eyyübiye Belediyesi merdivenleri boyuyor

Eyyübiye Belediyesi merdivenleri boyuyor

Merkez ve kırsal mahallelerde alt yapısı tamamlanmış alanlarda stabilize yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları ile kilitli beton parke döşeme işlemini sürdüren Şanlıurfa Eyyübiye İlçe Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşın talebleri doğrultusunda sokaklarda yer alan merdivenleri boyamaya başladı

Giriş Tarihi: 22 Mart 2016 Salı 12:28
Eyyübiye Belediyesi merdivenleri boyuyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla çalışmalarına hız veren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlardan gelen taleplere de duyarsız kalmıyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde alt yapısı tamamlanmış alanlarda stabilize yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları ile kilitli beton parke döşeme işlemini sürdüren Eyyübiye Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca vatandaşlardan gelen talepleri de bir bir yerine getiriyor. Belirlenen program dahlinde ilçenin dört bir noktasındaki hummalı çalışma da vatandaşların takdirini topluyor. Bir yandan mevsim koşullarına paralel olarak çalışmalarına hız veren ekipler diğer yandan ilçenin farklı noktalarında bulunan sokaklara estetik görünüm vermeyi sürdürüyor. Eyyübiye Belediyesine Bağlı Fen işleri ekipleri, Buhara mahallesinde bulunan 20 sokağın tamamında bozulmuş olan basamakları yeniden onarıp, boyama işlemini yapmaya devam ediyor. Mahallede devam eden çalışmadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür ettiler.

Eyyübiye Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlerden dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Buhara mahallesindeki vatandaş, ‘’Eyyübiye Belediyesinden Allah razı olsun Belediye Başkanımız Mehmet Ekinci’den. Sokaklarımızdaki basamakları onarıyorlar ve boyalarını yapıyorlar. Ayrıca mahallemizde, ağaçlandırma ve çimlendirme işlemlerini yapıyorlar. Buhara mahallemizde çok güzel bir park yaptılar. Çocuklarımız bu oyun parklarında oynuyorlar. Biz büyüklerde gidip parklarda oturup dinleniyoruz, sohbet ediyoruz. Eyyübiye Belediyesi çok güzel çalışıyor. ‘’ Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com