Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Eyyübiye Belediyesi İstanbul'da Fotoğraf Sergisi Açıyor

Eyyübiye Belediyesi İstanbul'da Fotoğraf Sergisi Açıyor

Eyyübiye Belediyesi tarafından düzenlenen “Abdullah Zaza 1. Kişisel Fotoğraf Sergisi” 8 Ocak 2015 tarihinde Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezinde açılacak.

Giriş Tarihi: 5 Ocak 2015 Pazartesi 14:39
Eyyübiye Belediyesi İstanbul'da Fotoğraf Sergisi Açıyor

Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen fotoğraf sergisi 8 Ocak 2015’de İstanbul’da açılıyor. Şanlıurfa’lı Fotoğraf Sanatçısı Abdullah Zaza tarafından çekilen 100 fotoğraf İstanbul Fuar Merkezi (İFM) 9.hall’de görücüye çıkacak. Açılışı 8 Ocak 2015 günü saat 14.00’de yapılacak sergi 10 Ocak akşamına kadar 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Sergi hakkında açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, bu faaliyetin Şanlıurfa’nın değerlerine sahip çıkma ve onları ulusal platformda tanıtma adına önemli olduğuna dikkat çekti. Sadece sanata ve sanatçıya sahip çıkmakla yetinmediklerine vurgu yapan Başkan Ekinci, “Eyyübiye Belediyesi olarak klişeleşmiş çalışmalardan ziyade daha etkin programlar yapmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Böyle güzel bir sergiyi İstanbul’da düzenlemiş olmamız da bunun bir göstergesi.. Hem ülkemizin kültür başkentinde bir etkinlik yapmış olacağız, hem de küçümsenemeyecek bir Urfa’lı nüfusuna sahip İstanbul’da hemşerilerimizle buluşacağız. Yani Şanlıurfa’nın kültürel faaliyetlerine yeni bir boyut kazandırıyoruz. Şanlıurfa’nın sanatın tüm dallarıyla var olan ilgisini bir kez daha ilan etmiş olacağız. Şanlıurfa kültürünün kabuğunu kırması adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com