Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem EYYÜBİYE BELEDİYESİ İLE ÜNİVERSİTE EL ELE

EYYÜBİYE BELEDİYESİ İLE ÜNİVERSİTE EL ELE

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Müzik Ana Bilim Dalı öğrencilerinin düzenlediği ‘Topluma Hizmet Projeleri’ kapsamında üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2015 Cuma 16:31
EYYÜBİYE BELEDİYESİ İLE ÜNİVERSİTE EL ELE


Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Müzik Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Suat Karahan’ın, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında üniversite öğrencileri tarafından hazırlanan; kantin projesi, ağaçlandırma projesi, temizlik projesi ile atık malzemelerin değerlendirilmesi ve geri dönüşüm projelerinin sunumları, Fen Edebiyat Fakültesi Büyük Amfi Salonunda yapıldı.

Üniversite öğrencilerinin, faaliyetlerini sunum ve görsellerle yaptıkları programa, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Gencer, Ziraat ve Eğitim Fakültesi Öğretim Üyeleri ile öğrenciler katıldı. Eyyübiye Belediyesinin, üniversite örgencileri tarafından hazırlanan ‘Topluma Hizmet Projeleri’ arasında, temizlik ve hijyen projeleri konularında üniversiteyle iş birliği yapacağı belirtildi. Öğrenciler tarafından hazırlanan ağaçlandırma projesi kapsamında gerçekleştirilmesi planlanan ağaç dikimi ise kötü hava koşulları nedeniyle başka bir tarihe ertelendi.

Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, üniversite ile her konuda çalışma yapacaklarını ve destek vereceklerini belirtti.

Başkan Ekinci, toplumda farkındalık yaratma anlamında hazırlanan projelerin, bölgeye olacak olan katkılarına vurgu yaparak; “Gençlerimizin azimli çalışması ile gelecekten olan beklentilerimiz üst seviyeye çıkıyor. Bugün burada hazırlanan ve sunumu gerçekleşen projelerin bir kısmını Eyyübiye Belediyesi olarak hayata geçireceğiz. Bu anlamada gerek öğretim görevlilerimiz, gerekse de öğrencilerimizle iş birliği içinde olacağız. Belediyemizin Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Kültür Müdürlüğünün daha önce de ilçemiz sınırları içerisinde bulunan okullarda yürüttükleri hijyen projesiyle entegreli bir şekilde çalışmalarımız sürdüreceğiz.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Evlilik programlarındaki rezalet gündemden düşmüyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com