Advert
Advert
Advert

Eyyübiye Belediyesi için İlk Başkan Aday Adayı çıktı

Gelecek yıl Mart Ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde Belediye Başkan Adayı olmak isteyenler ortaya çıkmaya başladı. Eyyübiye Belediye Başkan aday adaylığını ilk açıklayan Eczacı M. Haşim Şeyhanlıoğlu oldu.

Eyyübiye Belediyesi için İlk Başkan Aday Adayı çıktı
Eyyübiye Belediyesi için İlk Başkan Aday Adayı çıktı

Bilindiği Şanlıurfa Büyükşehir yasası kapsamında büyükşehir olmayı hak kazanmış, Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü diye 3 merkez ilçeye ayrılmıştı.

 

Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerle beraber ilk kez seçime gidecek olan Eyyübiye Belediyesi için Belediye Başkan Adayları şimdiden çıkmaya başladı. İlk olarak aday adaylığını açıklayan ise Eczacı M. Haşim Şeyhanlıoğlu oldu.

 

“Halkın içinde halk için” sloganı ile siyasete bende varım diyen Eczacı M. Haşim Şeyhanlıoğlu; “Yeni kurulan merkez ilçemiz Eyyübiye Belediye Başkanlığına AK Partiden aday adaylığımı açıklıyorum” dedi.

 

Şeyhanlıoğlu; “Yıllarca yurtdışında yapmış olduğum çalışmalar doğrultusunda kazandığım büyük iş deneyimlerimi doğup büyüdüğüm şehrime hizmet etmek istiyorum. Eyyübiye bölgesini adeta bir inşaat sahasına çevirip modern ve pırıl pırıl geniş caddeler toplu taşıma araçları (raylı sistem) güzel park bahçeleri alt yapı sorunu çözülmüş bir şekilde 2023 hedefine hazırlamak istiyorum. İmar planı problemi tamamlanmış işsizlik en aza indirilmiş bir Eyyübiye bölge belediyesi, dürüst şeffaf adaletli bir belediyecilik anlayışıyla çalışkan aktif deneyimli kadrosuyla Türkiye’nin en modern belediyeleri arasına girme yarışına hazırlamamız için Eyyübiye Bölgesi Belediye Başkanlığına talibiz. Düşünmek üretmek bizden karar sizden” dedi.

www.balikligol.com


Eczacı M. Haşim Şeyhanlıoğlu M. Haşim Şeyhanlıoğlu Şanlıurfa Eyyübiye Eyyübiye Belediyesi aday adayı belediye başkan adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu