Advert
Advert
Advert

Başkan Mehmet Ekinci öğrencilere konferans verdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, katıldığı Turgut Özal Meslek Lisesi’nde öğrencilerle bir araya gelerek, onlara eğitim öğretim yıllarını, yaşamış olduğu zorlukları ve hayatı boyunca aldığı tecrübeleri anlattı.

Başkan Mehmet Ekinci öğrencilere konferans verdi
Başkan Mehmet Ekinci öğrencilere konferans verdi


Şanlıurfa Ticaretliler Derneği Başkanı Eğitimci-Yazar Niyazi Kocadağ’ın daveti üzerine Turgut Özal Meslek Lisesi’nde düzenlenen ‘Tecrübe’ adlı konferansa katılarak söyleşide bulunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, liseli öğrenciler tarafından coşkuyla karşılandı. Futbol Tribünlerini andıran karşılamada sunuculuk yapan Ticaretliler Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Bakan öğrencilerle organize bir şekilde Başkan Ekinci’ye tezahüratlarında bulundu.

Coşkulu karşılama sonrası Başkan Ekinci, öğrencilerin yakın ilgisinden dolayı iyi bir şekilde deşarj olduğunu ifade etti.

Konferansta açılış konuşması yapan Turgut Özal Meslek Lisesi Okulu Müdürü Tahir Uluç ve Şanlıurfa Ticaretliler Derneği Başkanı Niyazi Kocadağ, Başkan Ekinci’ye buraya geldikleri için teşekkürlerini ilettiler.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, yapılan açılış konuşmalarının ardından öğrencilerin karşısına geçerek ‘tecrübe’ adlı söyleşine başladı.

Yaklaşık 2 saat süren söyleşide Başkan Ekinci şunları söyledi; “Öncelikle bizleri buraya davet edip, öğrenci kardeşlerimizle buluşturan dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum.  Şimdiki öğrencilerin eğitim hayatını görünce ne kadar şanslı olduklarını belirtmek istiyorum. Bizlerin zamanın da çok zor şartlar altında eğitim görülüyordu. Kimi zaman okula gelirken, çoğu zaman da çalışmak zorunda kalıyorduk. O yüzden öğrenci kardeşlerimizin gelişen, teknolojiden ve eğitim sisteminden faydalanmalarını istiyoruz. Bizlerde eğitim konusunda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.’’ Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci eyyübiye eyyübiye haber news şanlıurfa urfa urfa haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu