Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim EYİMDER Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir'i ziyaret etti

EYİMDER Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir'i ziyaret etti

Şanlıurfa Eyyübiye İmam Hatip Liseleri mezunları ve Mensupları Derneği (EYİMDER) Başkanı Bekir Engül ve yönetimi Eyyübiye Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir'i ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 23:16
EYİMDER Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir'i ziyaret etti

Şanlıurfa Eyyübiye İmam Hatip Liseleri mezunları ve Mensupları Derneği  (EYİMDER) Başkanı Bekir Engül ve yönetimi  Eyyübiye Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir'i ziyaret etti.

Allahın ilk emrinin ve mesajının OKU olduğunun altını çizen EYİMDER Başkanı Bekir Engül; "Yönetim olarak  Eyyübiye Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir'i ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunduk. Eğitimli gençlerle gelecek nesillerin barış ve refahını güvence altına alabiliriz. Zaten inancımızın temeide OKUmak üzerine bina edilmiştir, İmam Hatip Okulları ile ilim ve bilim buluşarak inançlı bilim adamlarının yetişmesine bir nebze katkı olur diye düşünüyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eyyübiye Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ise, EYİMDER yönetimine teşekkür ederek gençliğin önemini bildiklerini belirtti.

Haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com