Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat EXPO 2016 Antalya'da, Harran Üniversitesi Standına Ziyaretçi Akını

EXPO 2016 Antalya'da, Harran Üniversitesi Standına Ziyaretçi Akını

Harran Üniversitesi’nin Expo 2016 Antalya’da açtığı stant ziyaretçi akınına uğradı.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2016 Pazartesi 16:53
EXPO 2016 Antalya'da, Harran Üniversitesi Standına Ziyaretçi Akını

 

22 Nisan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla açılışı yapılan EXPO 2016’da standını dün açan Harran Üniversitesi ziyaretçi akınını uğradı.
Antalya'nın Genel Koordinatörlüğünü Arş. Gör. Gökhan Kuzucanlı’nın Uygulama Koordinatörlüğü’nü Yrd. Doç. Dr. Hatice Kübra Ergin’nin üstlendiği Harran Üniversitesi 2016 Expo standına ilk gün yediden yetmişe herkes yoğun ilgi gösterdi.
Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıışık’ın çalışmaları ile Harran Üniversitesi Standına Harran Kaymakamlığı renk kattı. Harran Kaymakamı Temel Ayca standı ziyaret ederek görevlileri tek tek tebrik etti.
Kurulan stantta Şanlıurfa ve Harran Üniversitesi’ni tanıtan resimler, heykeller yapılıyor tanıtıcı broşürler dağıtılıyor. Çocuklar ve büyükler için bir çok oyunlar ve yarışmalar düzenleniyor. Şanlıurfaya özgü bitkiler sergileniyor. Çocuklarla oyuncaklar yapılıyor. Büyüklere ise Şanlıurfa çeşitli görsellerle anlatılıyor.
EXPO 2016’da standını açan Harran Üniversitesi Fuarın biteceği Ekim ayının sonuna kadar ziyaretçi kabul etmeye devam edecek.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz

Birecik'te Sahnelendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com