Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Evrene Sahip Çıktılar

Evrene Sahip Çıktılar

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2010 Salı 11:05
Evrene Sahip Çıktılar

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu,Anayasa Referandumu sonrası yazılı bir açıklama yaptı. Genel Başkan Cevahiroğlu Türkiyenin yeni bir döneme girdiğini ve herkesin bu karara saygı duyması gerektiğini söyledi. Kenan Evrene sahip çıkan Cevahiroğlu 7.Cumhurbaşkanı ile telefonla görüşerek yargılanması yönündeki girişimlerin saçmalık olarak değerlendirdi.

 

Türkiye Gençlik Konfederasyonu Genel Başkanı Feridun Cevahiroğlu Anayasa Referandumu sonrası yaptığı açıklamada,herkesin milletin kararına saygı duyması gerektiğini belirtti. Genel Başkan; Yeni yapılacak olan anayasaya bende dahil olmak üzere bütün türk gençliği bağlılığını bildirmiştir. Ülkemize vatanımıza ve milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. T.C Başbakanı Recep Tayyip Erdoğana güvenimiz tamdır. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bizim ağabeyimizdir ve gençlerin idoludur. Bizler zaten en başından anayasaya ve kendisine olan desteğimiz hiç hız kesmeden tam olmuştur. Umarım bundan böyle Türkiyeyi daha güzel günler bekleyecektir diye konuştu.

 

 

KENAN EVRENE SAHİP ÇIKTI

Kenan Evrene sahip çıkan Cevahiroğlu, Darbe suçu işlemesi ve yüzbinlerle insanı işkenceye maruz bırakılmasına bakmadan, 7.Cumhurbaşkanı ile telefonla görüştükten sonra yargılanması yönündeki girişimlere saçmalık dedi.Cevahiroğlu; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamına kadar yükselmiş,bir şahsiyetin yargılanması söz konusu bile olamaz. Kenan Evren ülkemize hizmet eden önemli devlet büyüklerindendir. Ve ebediyeten öyle kalacaktır dedi.

 

Türkiye Gençlik Konfederasyonu referandum boyunca ülkenin bir çok ilinde evet için mitingler düzenlemiş ve en ses getirici eylemlerini Genel Başkan Cevahiroğlu Adnan Menderesin mezarı başında,Taksim Meydanında basın açıklamaları ile duyurmuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com