Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Evren Sanayiye ulaşım daha kolay olacak! bakın nasıl olacak?

Evren Sanayiye ulaşım daha kolay olacak! bakın nasıl olacak?

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Evren Sanayi sitesindeki trafiği rahatlatma adına yeni yol açma ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ekinci, silindir aracına binerek işçilere eşlik etti.

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2016 Pazartesi 11:17
Evren Sanayiye ulaşım daha kolay olacak! bakın nasıl olacak?

 

Eyyübye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Evren Sanayi Sitesindeki trafik yoğunluğunu azaltma adına yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Evren Sanayi sitesi girişinde meydana gelen trafik yoğunluğunu azaltma adına yeni yol açma çalışmalarını sürdüren ekiplere Başkan Ekinci eşlik etti. Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi, bir yandan stabilize yol, bir yandan kilitli beton parke taşı döşeme işlemlerine devam ederken diğer yandan ilçenin trafik yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda yeni yol açma çalışmalarına devam ediyor. Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Evren Sanayi sitesindeki yol açma işlemini inceleyen Başkan Ekinci, bir süre ilgililerden devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra, silindir aracına binerek yol yapım çalışmalarına bir işçi edasıyla eşlik etti.

Burada devam eden çalışmalar hakkında açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, vatandaşların refahı çalışmaların devam edeceğini belirtti. Başkan Ekinci, ‘’Geçtiğimiz günlerde Evren Sanayi Kooperatif başkanı ile buraları ziyaret etmiştik. Burada trafiği rahatlamak adına ve girişteki trafiğini rahatlamak adına bir yoldan bahsedildi. İmarda da var olan bir yol. Bugünden itibaren ekiplerimiz sabah çalışmaya başladılar ve şuanda da bitmek üzere. Kısa bir süre içeresinde de asfalt yapılması kaydı ile halkımızın, esnafımızın kullanımına sunulacaktır. Özellikle Evren Sanayi giriş ve çıkışlar konusunda trafik biraz daha rahatlayacaktır. Eyyübiye ilçemizin hakikaten hizmete ihtiyacı var. Hem de her alanda çok ciddi hizmete ihtiyacı var. Bizlerde ekiplerimizi çok ciddi şekilde kullanmak kaydı ile imkânlarımızı iyi kullanmak adına bu hizmeti getirmeye çalışıyoruz. Bu çalışmalarda bunlardan biridir. Bundan sonraki süreçte de yine aynı şekilde öncelikle belirlemek kaydı ile halkımızın refahı için, halkımızın ihtiyaç duyduğu hizmeti yerine getirmek için olabildiğince imkânları seferber etmeye devam edeceğiz.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com