Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Evlilik Programında KÜRT Krizi

Evlilik Programında KÜRT Krizi

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2010 Çarşamba 12:08
Evlilik Programında KÜRT Krizi

Esra Erolun canlı olarak yayınlanan evlilik programında kelimenin tam anlamıyla pravokasyon yaşandı. 22 yaşındaki bir kız üstüste Kürt erkek istemem deyince programda kriz yaşandı.

Esra Erolun programına çıkan gelin adayı, damat adaylarını milliyet ve memleketlerine göre seçmeye kalkınca stüdyodan yollandı.
 
ATVde yayınlanan Esra Erol ile evlilik programında Kürt damat adayı krizi yaşandı.

Gelin adaylarından Iğdırlı Duygu, damat adaylarının milliyetlerine ve memleketlerine takınca, programın sunucusu Esra Erolu delirtti.

Önce, kendisine talipli olarak gelen damat adayını, Sinoplu istemiyorum diyerek geri çevirdi. Annesi Sinoplu olan Esra Erol bu söze çok bozuldu ama yine de yumuşak bir şekilde durumu geçiştirdi.

Asıl fırtına ise Duygunun damat adaylarında istemediği kriterleri sayarken patladı. Duygu, Ben Sinoplu da istemiyorum, Kürt de istemiyorum dedi.
Esra Erol Allah Allah diyerek tepki gösterdi.
Duygu ise çam devirmeye devam etti ve yeniden Kürt istemiyorum ben diye bir kez daha tekrarladı ve bu ısrarı ile Esra Erolu çileden çıkarttı.

ALLAH ALLAH!

Esra Erol, Allah, Allah çekerek sert bir şekilde eliyle yol gösterip;
-Bak hala Kürt diyorsun ya...
Ya Duygu sen bir git Allah aşkına ya... Allah Allah...
Biz nelerin peşindeyiz nelerle uğraşıyoruz... Görgü kuralını geçtim, insan olarak ya... Hepimiz insanız nereli olduğumuzun ne önemi. Üzüldüğüm 22 yaşında bir kız, sen buna takılıyorsan ne yaptılar sana acaba, ya da sen nerelerde yaşıyorsun...

Genç kız söylediği sözlere aldığı tepki karşısında yerinden kalkıp stüdyoyu terk ederken, Esra Erol hala arkasından söyleniyordu.

İŞTE O ANLAR;

 

Gazeteciler.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com