Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Evini lağım suyu basan vatandaş mağdur olduğunu söyledi

Evini lağım suyu basan vatandaş mağdur olduğunu söyledi

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde ikamet eden bir vatandaş, iki aydır oturduğu evi 3-4 defa lağım suyu bastığını ileri belirterek yetkililerden çözüm bulunmasını istedi.

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2015 Salı 18:40
Evini lağım suyu basan vatandaş mağdur olduğunu söyledi

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Devteşti Mahallesi’nde oturan Mustafa Bucak, evini 3-4 defa lağım suyu bastığını, belediyeyi aradığı zaman ertesi gün gelip sadece su ile temizlik yapılıp gidildiğini söyledi.

Yaşadığı sorunu aşmak için kendi imkânlarıyla 2 adet kepçe getiren Bucak, “Şimdi ben kendi imkânlarımla bu sorunu aşmak için 2 kepçe tuttum, bu da dünyanın parasıdır. Onuncu aydan beri kanalizasyon için belediye arıyorum, geleceğiz diyorlar. Bir vidanjör ile gelip su basıyorlar. Ama giderler hepsi tıkalı olduğu için bir faydası olmuyor.” dedi.

Evini 4 defa lağım suyu bastığını söyleyen Bucak, “Çocuklarım rahatsızlandı, hastalandı ben de rahatsızlandım. Hepimiz rahatsızlandık bu olayda. Bir vatandaşın evini lağım suyu basarsa kim temizleyecek, buraya bakmıyorlar. Lağım borularını temizlesinler. Kullandıkları yer altı boruları yetersiz. Hem içme suyu hem de lağım suyunun boruları yetersiz.” diye konuştu.

Bucak ayrıca içme sularının da yetersiz geldiğini belirterek, “Bizim içme suyumuz da yok. Büyük bir arıza var, geleceğiz diyorlar fakat gelmiyorlar. Muslukları açtığımızda bulanık su geliyor.” dedi. (İLKHA )

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com