Advert
Advert
Advert

Etik Kurlu Raporunu tamamladı, bakın şike iddiasına ne deniliyor

TFF Etik Kurulu Şanlıurfaspor’un başvurusu üzerine şike belgelerini inceledi ve ismi geçen yönetici ve futbolcuların ifadelerini aldı. Yapılan tetkikler sonucu raporunu hazırlayan Etik Kurulu bu raporu disiplin kuruluna iletti.

Etik Kurlu Raporunu tamamladı, bakın şike iddiasına ne deniliyor
Etik Kurlu Raporunu tamamladı, bakın şike iddiasına ne deniliyor admin
Ruha Haber Ajansın edindiği bilgilere göre,TFF Etik Kurulu Şanlıurfaspor’un sunduğu belgeleri inceledi ve şikede ismi geçen Gaziantep BŞB Spor kulüp müdürü Nizamettin Sertkal ve futbolcular Gökhan Sazdağı ve İsmail Haktan Odabaşı’nın ifadelerini aldı.Raporunu disiplin kuruluna iletti.
 
Rapora göre şimdiki adı Gazişehir Gaziantep FK olan Gaziantep BŞB’nin kulüp müdürü Nizamettin Sertkal’in o dönem kulüpte görev aldığı yaptırdığı akreditasyonla belgelendi.
 
Ancak raporda teşvik priminin verildiğinin ispatlanmadığı ama bir teşebbüs olduğu belirtildi. Bu teşebbüste futbolcu Gökhan Sazdağı’nın etkin rol oynadığı ve para pazarlığı yaptığı, İsmail Haktan Odabaşı’nın ise teklifi reddettiği belirtildi.
 
TFF Etik Kurulu’nun hazurladığı rapor’a göre Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü eski adıyla Gaziantep BŞB eski kulüp müdürü Nizamettin Sertkal’a ve ismi geçen futbolculara 3 ile 6 ay hak mahrumiyet alabileceği ifade ediliyor. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı