Advert
Advert
Advert

Esnaftan ŞUSKİ'YE Tepki

Su faturalarında katı atık bedeline yaptığı zamla tepki çeken Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) arıza ve lağım tıkanmalarına ilgisizliğinden dolayı da vatandaşlardan tepki çekmeye devam ediyor

Esnaftan ŞUSKİ'YE Tepki
Esnaftan ŞUSKİ'YE Tepki

 Dün ve önceki gün yağan yağmur Akşemsettin ve Akabe Mahallesi SSK Caddesinde temizliği yapılmadığı için tıkanan rögarlardan  dolayı  caddeyi ve işyerlerinin önünü lağım suları bastı.

Her tarafın pis kokların sardığı cadde esnafı beyaz masanın ilgisizliğinden de şikayetçi.

 SSK caddesi esnaflarından Ali Elmas, Mehmet Akcan, Emin Koyuncu ve diğer iş yeri sahipleri, 3 gündür bu çileyi çektiklerini, kaç kez beyaz masayı, belediyeyi aradıklarını, ancak bir netice alamadıklarını belirttiler.

Sitemize açıklamada bulunan esnaf; " 3 gündür bu rögarın tıkalı olduğunu, zorla ulaştığımız Beyaz Masa yetkilileri olayın ŞUSKİ’yi ilgilendirdiğini dolayısı ile Mavi Masa’yı aramamız gerektiğini söylediler. Mavi masa yetkilileri ise ekip göndereceklerini söylediler. Ancak halen gelen gidenin olmadığını ve esnaf olarak çok rahatsız olduklarını belitreterek yetkili birim kim ise, bir an önce bizi bu b..tan kurtarsınlar..." Diye konuştular.

Haber ve foto; Mehmet Emin KUŞ www.balıklıgöl.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle