Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Esnafa 30 Bin TL faizsiz kredi ne oldu?

Esnafa 30 Bin TL faizsiz kredi ne oldu?

Hükumetin Esnaflara vermeyi vaat ettiği 30.000 TL Faizsiz krediyi kaç esnaf aldı? bu krediden sadece bazı kesimler mi faydalandı? Şanlıurfa Bakkal Bayileri Odası Başkanı Mehmet Altun durdurulan bu faizsiz kredilerin tekrardan verilmesini istedi.

Giriş Tarihi: 16 Ağustos 2016 Salı 12:30
Esnafa 30 Bin TL faizsiz kredi ne oldu?

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altun TESK başkanı Bendevi Palandöke'ne gönderdiği mektupta şunları söyledi; "Hükümetimizin Seçim döneminde Esnaflara vermeyi vaat ettiği 30.000 TL Faizsiz krediyi her ilde birkaç tane esnaf aldıktan sonra durduruldu.

Piyasaların canlandırılması için, Esnaf ve Sanatkarların ayakta durabilmesi adına bu vaat edilen kredilere acilen ihtiyaç vardır. İlgili kurumlarla görüşülerek 30.000 TL faizsiz kredilerin tekrar verilmesini, eğer imkanlar kısıtlı ise bu rakam 25.000 TL veya 20.000 TL olarak verilsin. Böylece hem piyasalar canlanır hem de esnaf rahatlamış olurlar.

Esnaflarımızın sizlerden bu yönde talepleri var ve gerekenin yapılmasını saygılarımızla arz ederiz."

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gap Zeytinciliğini Arap Emirliklerinde Tanıttılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com