Advert
Advert
Advert

ESNAF VE VATANDAŞLAR ZAHİT'E İLGİ GÖSTERDİ

AK Parti Haliliye Belediye Başkan aday adayı Mustafa Zahit, Sarayönü Caddesinde bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

ESNAF VE VATANDAŞLAR ZAHİT'E İLGİ GÖSTERDİ
ESNAF VE VATANDAŞLAR ZAHİT'E İLGİ GÖSTERDİ

Zahit, Aday adaylığı süreci kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli idareler seçiminde AK Parti’den Haliliye Belediye Başkan aday adayı olan Mustafa Zahit, Haliliye ilçe esnafı ve vatandaşlarıyla bir araya geldi. Haliliye'de AK Parti’den 21 Aday adayının bulunduğu adaylık yarışında Mustafa Zahit’e esnaf ve vatandaşlar ilgi gösteriyorlar.

Proje ve planlarını anlatan AK Parti Haliliye Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Zahit, Ortak akıl ve birlikte yönetim ilkesiyle beraber Haliliye’nin sorunlarını, sorunlarının çözümünde projelerimizi hayata geçireceğiz. Temel sorunları çözebilecek planlamaları yaptıklarını, başkan olmaları halinde ilçenin 5 yılda hak ettiği yere geleceğini, İlçenin insan kaynakları açısından kısa zamanda başarıları elde edeceklerini ifade etti.

Zahit, Haliliye İlçemiz Ortak paydamız ve sevdamızdır. Bu sevdanın ancak ortak akılla ve birlikte yönetimle taçlandırılır. Sorunlar çözümlenmek için vardır. Önemli olan sorunları tespit etmek ve çözümlemek için birlikte hareket edebilmektir. Bu konuda insanımıza güveniyor ve her alanda desteklerini bekliyorum. İfadelerini kullandı.

AK Parti Haliliye Belediye Başkan aday adayı Mustafa Zahit'in ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten esnaflar Zahit'e sıkıntılarını anlattılar. Zahit'in sadece seçim sürecinde değil her zaman halkın içinde, halkın sorunlarını dinleyen bir kişi olduğunu belirterek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu