Advert
Advert
Advert

Esnaf Güvenç'e Tam Destek Veriyor

Her fırsatta vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa’da ticaretin kalbinin attığı halk diliyle ‘Aşağı Çarşı’ diye tabir edilen; Arap Meydanı, Haşimiye ve Divanyolu esnafıyla ve alış veriş yapan vatandaşlarla buluştu.

Esnaf Güvenç'e Tam Destek Veriyor
Esnaf Güvenç'e Tam Destek VeriyorEsnaf ve vatandaşlarla buluşma kapsamında Arap Meydanından başlayarak Divan Yolu ve civar esnaf gezisini gerçekleştiren Celalettin Güvenç, kapsamlı gezide esnaf ve vatandaşların desteğiyle 30 Martta AK Partiye teveccühün gün geçtikçe daha arttığını ve milletin partisine sahip çıktığını söyledi.
Arap Meydanında esnafla vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Celalettin Güvenç, esnafın istek ve önerilerini dinleyerek, sorunların çözümü doğrultusunda görüşlerini dile getirdi. Bölgenin sıkıntılarından haberdar olduğunu belirten Celalettin Güvenç, istişarelerle çözüm odaklı çalışmalarını 1 Nisan itibariyle başlatacaklarını aktardı.
Yol güzergahı üzerinde bulunan işletmeleri ziyaret eden Celalettin Güvenç, sebzecilerin, kasapların, halıcıların ve kuyumcuların bulunduğu bölgeleri gezdi.
Öte yandan bir erkek kuaföründe müşteri ve işletme sahibiyle samimi sohbet gerçekleştiren Celalettin Güvenç, birlik ve beraberlik olunca yatırımların gerçekleştiğini ifade ederek, gençlerin ve çocukların geleceğinin birlik ve beraberlik ile inşa edileceğini sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti