Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Esnaf, belediyenin yapmadığını yapıyor

Esnaf, belediyenin yapmadığını yapıyor

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2011 Cumartesi 16:50
Esnaf, belediyenin yapmadığını yapıyor


Şanlıurfa Belediyesi temizlik görevlileri tarafından temizlenmesi ve çöplerin toplanması gerekirken bu görevi lokantacılar ile vatandaşlar yapıyor.
Atatürk Mahallesi 6.sokaktaki mahalle sakinleri; "Mahalle de çöp konteynırının bulunmadığını ve çöplerini mecburen buraya attıklarını" belirtiyorlar.
Mahalle sakinlerinin köşe attıkları çöpleri toplayan lokantacılar ise; "Mahalle sakinleri çöplerini buraya atıyor Şanlıurfa Belediyesi temizlik görevlilerinden kimse bu çöpleri gelip almıyor, belediye bizden çevre temizlik vergisi kesmeyi biliyor ama işe gelince çıkmaz sokakta olduğumuz için bizlere hizmet getirmiyor" dediler.
Ayrıca mahalle sakinleri; Atılan çöplerin lokantacılar tarafından toplanmaması durumunda çevreye kötü kokuların yayıldığını sağlıklarının tehlikede olduğunu belirtiyorlar.

Murat ÇİFTÇİ /GAPgündemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

En büyük artış Lefke Avrupa Üniversitesi’de

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com