Advert
Advert
Advert

Eski Müftü Aytekin Yılmaz'dan şoke eden sapık sözler

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığınca devam eden FETÖ/PDY davasında yargılanan Ardahan eski İl Müftüsü Aytekin Yılmaz'ın FETÖ Elabaşı Gülenle ilgili sözler bu kadar da olmaz dedirtti. Müftü Yılmaz'ın sapkın beyanları soruşturma dosyasına girdi.

Eski Müftü Aytekin Yılmaz'dan şoke eden sapık sözler
Eski Müftü Aytekin Yılmaz'dan şoke eden sapık sözler admin

Ardahan İl Müftüsü iken darbeden sonra görevden alınan FETÖ Aşığı Müftü  Aytekin Yılmaz, il müftüsü olamadan önce Kayseri'de il müftü yardımcılığı görevini yürütürken FETÖ/PDY terör örgütü üyeliği kapsamında faaliyet görterdiği, Terörist Fetullah Gülen'e hizmet ettiğinin tespit edilmesi sonrasında tutuklanan Yılmaz'ın, soruşturması kayseri'de devam ediyor.

Daha ne skandallar duyacağız kim bilir!

Ardahan İl Müftüsü Aytekin Yılmaz, Kayseri il müftü yardımcılığı döneminde katıldığını bir ilçe müftülüğünün aylık toplantısında skandal cümlelere imza atmış. Terörist Fetullah Gülenci Müftü Yılmaz personel toplantısında; "Bütün peygamberler evlenerek şehvetini giderirler ama Muhterem Fetullah Gülen Hoca Efendi Hazretleri ise ibadet ederek şehvetini giderirdi." dediği iddia edildi.

Peygamberleri şehvet mübtelası varlık yapıp aşağılayan, Terörist Fetullah'ı Peygamberlerden daha yüce bir konuma oturtan bu açıklamayı ilim ve hikmet makamı olan müftülük makamında oturan bir kimsenin yapması şaşkınlığa neden oldu.
iddianameye girdi
Sapık görüşeriyle gündeme gelen  Müftü  Aytekin Yılmaz katıldığı personel toplantısında söylediği; "Bütün peygamberler evlenerek şehvetini giderirler ama Muhterem Fetullah Gülen Hoca Efendi Hazretleri ise "peygamberlerden de üstün olduğu için"  ibadet ederek şehvetini giderirdi." açıklamaları süphelinin dosyasına girdi.

İŞTE MAHKEME  GEÇEN O SAPIK İFADELER...

www.balikligol.com / özel haber

Müftü Aytekin Yılmaz Aytekin Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu