Advert
Advert
Advert

Eski Bakan Çelik profilini güncelledi

Geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni kabinede kendisine farklı bir bakanlık koltuğunda yer bulamayan ve bakanlığını Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’ya kaptıran Faruk Çelik profil güncellemesi yaptı.

Eski Bakan Çelik profilini güncelledi
Eski Bakan Çelik profilini güncelledi admin
Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Beştepe’de olağanüstü bir görüşme gerçekleştirmiş ve görüşme sonrasında kabine deşikliği meydana gelmişti.
 
Açıklanan yani kabine de daha önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik ve son olarak da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yapan Faruk Çelik’e hiçbir bakanlık verilmedi. Çelik’in yerine AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olduğu açıklandı.
 
Perşembe günü yapılan devir teslim töreniyle Faruk Çelik görevini resmen Bakan Fakıbaba’ya devretmiş oldu. Çelik, yapılan değişikliğin ardından Twitterda profil güncellemesi yaptı ve  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ünvanını kaldırarak sadece AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ünvanını bıraktı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kenan ersöz     2017-07-25 Urfaya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim
Müslüm ÇAKAR     2017-07-25 Sadece Şanlıurfa' ya değil, Ak Parti hükumeti kabinelerinde Bakanlık yaptığı sürece, Vatanına, milletine devletine, hükumettine bir ömür feda etti...Akraba ve çevresinden uzak, eş ve çocuklarından ayrı... O Sayın Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip ERDOĞAN' nın bir dava arkadaşı olmakla beraber, hükumetin en zor dönemlerinde, verilen görevlerin idraki içinde olup, Uzak demedi, mağduriyet demedi, memleketim değil demedi aldığı talimatları hakkiyle yerine getiren bir komando idi... O Faruk ÇELLİK idi..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Flaş gelişme! Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü